Cum pariez la public bet?

Membru
Înscris
3 Dec 2011
Mesaje
181
Salutare am si eu o intrebare vreau sa bag un bilet la loto pe publicbet si am optiunea imprima biletul dar nu vad
nicaieri optiune ca sa fac cont...cum fac sa bag biletul sau platesc si miza si taxele cand ma duc sa scot banii la ghiseu cum se face va rog ajutati-ma
 
Membru Banat
Veteran
Înscris
29 Apr 2011
Mesaje
2.145
La public bet iti poti face biletu online si dupa sa mergi la o casa de pariuri de la tine din zona sau din oras, unde ai publicbet si le dai biletu imprimat, sau daca nu , fiecare meci are un bilet. si poti sa scrii codurile pe o foaie si i le dia la aia/ala de la pariuri.
ai inteles?
 
Membru
Înscris
3 Dec 2011
Mesaje
181
top49 a spus:
La public bet iti poti face biletu online si dupa sa mergi la o casa de pariuri de la tine din zona sau din oras, unde ai publicbet si le dai biletu imprimat, sau daca nu , fiecare meci are un bilet. si poti sa scrii codurile pe o foaie si i le dia la aia/ala de la pariuri.
ai inteles?

Da am inteles ms mult pt raspunsul rapid
 
Membru
Înscris
12 Mai 2012
Mesaje
3
Iti sugerez sa mergi la Stanleybet daca vrei sa pariezi pe loterii, au castiguri foarte mari,cote bune si o multime de loterii.Biletele nu le poti plasa online,eventual poti tipari biletul si sa mergi la ghiseul unei agentii cu el,dar asta mai degraba merge la pariurile sportive(fotbal, tenis, etc).Poti paria si pe Eurovision daca vrei :)
Bafta !
 
Membru Banat
Înscris
13 Mai 2012
Mesaje
214
Vezi ca suma maxima pe care o poti scoate de la public bet este de 40.000 de lei, indiferent de combinatii si de numarul de meciuri. Ti-am spus asta in eventualitatea in care vrei sa bagi un bilet in care mergi pe mana tipsterilor sau a zvonurilor fondate.
 
Sus