Cum pariez offline ?

Membru
Înscris
15 Mai 2011
Mesaje
403
Deci stiu ca suna idiot...Dar cum pariez offline ?
Eu am pariat online pana acum dar vreau sa incerc si offline.
Cea mai apropiata agentie de pariuri de mine este 1x2betcafearena.
Intru pur si simplu cer un bilet si bifez pe acolo, duc biletul inapoi si spun cat vreau sa pun pe el ?
Sau cum se procedeaza ?
 
Veteran
Înscris
24 Dec 2010
Mesaje
1.130
Da,alegi codurile de la meciurile dorite , te duci si ii spui suma pe care vrei sa o pariezi ..asta e cam tot:)
 
Membru
Înscris
15 Mai 2011
Mesaje
403
Stai stai stai...
codurile astea le iau de pe site ?
Adica daca ma duc acolo....si eu vreau sa pun pe Italia Croatia de ex.....dar eu vreau sa pun pe pauza/final,nr goluri marcate,momentul golului,etc
Adica vreau sa aleg cate 1-2 din fiecare meci de exemplu.
Nu cred ca are aia la ea o pagina asa mare pt fiecare meci....ca ar trebuii sa vina cu un catalog pt fiecare zii :)
 
Veteran
Înscris
24 Dec 2010
Mesaje
1.130
duracell a spus:
Stai stai stai...
codurile astea le iau de pe site ?
Adica daca ma duc acolo....si eu vreau sa pun pe Italia Croatia de ex.....dar eu vreau sa pun pe pauza/final,nr goluri marcate,momentul golului,etc
Adica vreau sa aleg cate 1-2 din fiecare meci de exemplu.
Nu cred ca are aia la ea o pagina asa mare pt fiecare meci....ca ar trebuii sa vina cu un catalog pt fiecare zii :)



La betcafe nu stiu,insa fiecare casa de pariuri are niste prescurtari.Eu de obicei pariez la Stanleybet si inafara de 1,X,2 ei au

V1-marcheaza ambele
U1-sub 2,5
S1-inscriu gazdele

....si asa mai departe.Cel mai bine iti faci biletul pe site,si iei de acolo codurile!
 
Membru
Înscris
15 Mai 2011
Mesaje
403
ok...am vazut la ei pe site ca , codul este valabil pana la data inceperii ultimului eveniment.
Poi pot sa pun 3 meciuri pe un bilet de exemplu....notez codul pe o foaie.....Vad daca au iesit primele 2...si daca au iesit ma duc sa bag biletul...dar daca nu....nu mai merg ca oricum este pierzator...?:))
 
Veteran
Donator
Înscris
23 Noi 2010
Mesaje
1.015
duracell a spus:
ok...am vazut la ei pe site ca , codul este valabil pana la data inceperii ultimului eveniment.
Poi pot sa pun 3 meciuri pe un bilet de exemplu....notez codul pe o foaie.....Vad daca au iesit primele 2...si daca au iesit ma duc sa bag biletul...dar daca nu....nu mai merg ca oricum este pierzator...?:))


Biletul se baga cu 10-15 minute inainte de inceperea primul meci.

Iti faci pe o foaie acasa sau te duci acolo la agentie ca sunt listele cu meciuri si pariezi asa:

1021 - 2
1321 - x1
2551 - 12

1021, 1321, 2551 (reprezinta codurile meciurilor), 2, x1, 12 (reprezinta pronosticul tau)
 
Sus