mini pariuri (pariuri incepand cu 10 centi )

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Membru
Înscris
15 Iul 2012
Mesaje
91
cum scrie si in titlu aici veti gasi o mini casa de pariuri unde puteti paria minim 0.10$ si maxim 1$ cu un maxim castig de 5$ pe bilet pe zi. cotele pot fi loate numai de pe http://www.casapariurilor.ro/ si vor fi postate cu cel putin o ora inainte sa inceapa evenimentul.
ACCEPT NUMAI BILETELE IN FORMAT PRINT. adica asa

xlxow5.jpg


ADRESA UNDE PUTETI TRIMITE BANI PT PARIURI ESTE minipariuri@yahoo.com ( adresa este de paypal )

ps: NU MODIFICATI POSTARILE PT CA NU VOI LUA IN CONSIDERARE ACEL BILET

INCEPAND DE ASTAZI 26-07-2012 MINIMUL DE EVENIMENTE PE UN BILET VOR FI 3 EXCEPTAND EVENIMENTELE DIN URMATOARELE CAMPIONATE : ANGLIA , SPANIA, ITALIA, GERMANIA
 
Membru
Înscris
15 Iul 2012
Mesaje
91
daca biletul sau biletele sunt castigatoare bani ii vei primi in maxim 3 ore direct in paypal
 
Veteran
Înscris
16 Dec 2011
Mesaje
891
pune maxim castig 20$

si vei avea mai multi clienti:)

si daca eu iau un bilet cu print bineinteles de pe bet 365 accepti sau nu?

pot repeta un bilet??


scuzama ca zi dar te'ai apucat de asa ceva da detali:)

pt ca nu cred ca iti convenea sa fi luat meciul rapidului si sa repet meciul de 50 de ori si miza sa fi fost miza x cota-5$

pentru ca te falimentam din prima zi...


asa ca mai lucra la regulament si revino cu noi reguli!
 
Membru
Înscris
15 Iul 2012
Mesaje
91
pune maxim castig 20$

si vei avea mai multi clienti:)

si daca eu iau un bilet cu print bineinteles de pe bet 365 accepti sau nu?

pot repeta un bilet??


scuzama ca zi dar te'ai apucat de asa ceva da detali:)

pt ca nu cred ca iti convenea sa fi luat meciul rapidului si sa repet meciul de 50 de ori si miza sa fi fost miza x cota-5$

pentru ca te falimentam din prima zi...


asa ca mai lucra la regulament si revino cu noi reguli!

de ce nu ai pariat ? si eu ieri am pariat pe rosenborg meci sigur si am pierdut cota 1.2
 
Membru
Înscris
15 Iul 2012
Mesaje
91
da era cotat ca si meci sigur , 8 din 10 il vedeau casigatori dar sa terminat egal daca e sa ei nici un meci nu e sigur 100%
 
Veteran
Donator
Înscris
27 Ian 2010
Mesaje
1.321
Cred ca maine o sa fac si eu primul bet sa vad daca ai seriozitate sau nu.Acepti evenimente si din alte sporturi sau doar fotbal?Printul il pun aici pe forum cu suma pariata si banii i trimit la adresa respectiva nu?
 
Membru
Înscris
15 Iul 2012
Mesaje
91
Cred ca maine o sa fac si eu primul bet sa vad daca ai seriozitate sau nu.Acepti evenimente si din alte sporturi sau doar fotbal?Printul il pun aici pe forum cu suma pariata si banii i trimit la adresa respectiva nu?

poti paria orice eveniment sportiv dar printul cu cotele sa fie facute la casapariurilor si sa fie postate cu cel putin o ora inainte de inceperea primului eveniment de pe bilet, sa nu mai modifici postarea odata ce ai puso. te astept maine ;)
 
Veteran
Donator
Înscris
27 Ian 2010
Mesaje
1.321
Pun si eu primul bilet sa vedem daca va fi ceva :D
Cropped_Image1124606198.png


Cota este:4.58
Miza:0.5$
Castig potential(daca nu ma insel):2.29$

Am trimis si banii "you have sent $0.50 USD to mini pariuri" acum sa vedem daca o sa fiu si castigator.
 
Veteran
Donator
Înscris
14 Oct 2011
Mesaje
621
miza: 0.10
catalin, you have sent $0.10 USD to mini pariuri.
 

Atașamente

  • untitled.JPG
    untitled.JPG
    91,6 KB · Vizualizări: 156
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus