123

Veteran
Donator
Înscris
16 Apr 2011
Mesaje
573
Meciu de la 14:00 a iesit, au mai ramas "putine". :))
 
Membru
Înscris
12 Oct 2012
Mesaje
11
Daca mai ai acel voucher de 5 euro bet at home valabil iti cumpar eu cu 15 ron pe skrill. Id meu este: dumitruccr
 
Veteran
Donator
Înscris
28 Feb 2013
Mesaje
1.079
Vărule, mai taie din ele dale dreakului :)) pune mai putine cu miza mai mare.
 
Veteran
Donator
Înscris
16 Apr 2011
Mesaje
573
Joc cu miza mica. Momentan nu imi permit sa pierd cate 50/100 lei. :p
 
Veteran
Donator
Înscris
28 Feb 2013
Mesaje
1.079
Te cred, dar nici sa bagi chiar asa multe meciuri nu prea se merita.
 
Veteran
Donator
Înscris
16 Apr 2011
Mesaje
573
Voi pune mai multe meciuri pe bilet, dar pe 'sistem'. ( nervos ) :))
 
Veteran
Donator
Înscris
28 Feb 2013
Mesaje
1.079
La meciuri sa joci pe sistem e foarte de-zavantajos pentru tine.

Uite pune sa zic 15 meciuri pe sistem 14/15 pe o miza de 30 de ron sa zic, sa vezi cat de rau scade castigul la 14 numere, + ca il mai scade si pe cel de la 15 numere.

Nu se merita sa joci cu sistem la meciuri, nici cu miza mica, dar nici cu miza mare ;)
 
Veteran
Donator
Înscris
28 Feb 2013
Mesaje
1.079
nightmare a spus:
Acum am vazut ca scade considerabil castigul.
Renunt la sistem.

Dar vreau sa joc cu multe meciuri, pana castig un bilet de genu. :))


Am avut eu odata un bilet cu 73-74 de meciuri, nu imi mai aduc aminte, cu 2 lei miza si castig de fix 5 miliarde (lei vechi) si faza cam cea mai amuzanta care nu cred ca o sa o uit vreodata a fost faptul ca, din toate meciurile alea, exact 1 m-a scos, am crezut ca lesin, nu puteam sa cred, doar 1 meci sa ma scoata din atatea, chiar imi era rau .....

Si apoi dupa acel bilet, am inceput sa joc luni bune numai bilete cu peste 20-30 de meciuri, si nu am mai avut norocul asta.

Iar acuma prefer sa joc 3-4-5 meciuri pe un bilet, cu miza mai mare, dar stiu ca iese :)
 
Înscris
23 Noi 2013
Mesaje
168
Gambit a spus:
nightmare a spus:
Acum am vazut ca scade considerabil castigul.
Renunt la sistem.

Dar vreau sa joc cu multe meciuri, pana castig un bilet de genu. :))


Am avut eu odata un bilet cu 73-74 de meciuri, nu imi mai aduc aminte, cu 2 lei miza si castig de fix 5 miliarde (lei vechi) si faza cam cea mai amuzanta care nu cred ca o sa o uit vreodata a fost faptul ca, din toate meciurile alea, exact 1 m-a scos, am crezut ca lesin, nu puteam sa cred, doar 1 meci sa ma scoata din atatea, chiar imi era rau .....

Si apoi dupa acel bilet, am inceput sa joc luni bune numai bilete cu peste 20-30 de meciuri, si nu am mai avut norocul asta.

Iar acuma prefer sa joc 3-4-5 meciuri pe un bilet, cu miza mai mare, dar stiu ca iese :)

Mare dreptate ai ..am facut o mare prostie si eu azi :))
 
Înscris
23 Noi 2013
Mesaje
168
Iar iau 13 cu mize mai mari important e ca din 55 lei am iesit cu 50 lei cam asa:)) deci nu i-am pierdut toti :D
 
Membru
Înscris
24 Mar 2013
Mesaje
334
Nu cred ca procedezi bine.
De exemplu daca roma nu bate pierzi toate biletele...
Mai bine faci diferite combinati daca la primu ai pus roma 1 la al doilea pui altceva 1x,12, +3 etc iti sporesti sansele asa...
Oricum bafta in continuare.
 
Veteran
Donator
Înscris
28 Mar 2009
Mesaje
2.991
Meciurile se joaca 90 de minute. Niciodata sa nu te consideri deja castigator, ca atunci se intampla sa pierzi. :))
 
Veteran
Donator
Înscris
28 Feb 2013
Mesaje
1.079
Numai juca pe sistemul 4/4 ca nu prea iese sa sti.

Mai bine optezi pe 3/3, si bagi miza mai mare daca vrei ....
 
Înscris
23 Noi 2013
Mesaje
168
nightmare a spus:
Asta ar insemna sa jucam doar cu sansa dubla ... Trebuie sa si risti, nu ai cum. In legatura cu Roma am un feeling, asa .. :))


Edit: 3-0 Roma. :D

BV! s-ar putea sa iti iasa primu bilet :ymsmug:
Insa ce vad eu acum barcelona e condusa cu 2:0 sau mi se pare mie? :| o_O
 
Sus