Conturi Premium Minecraft 0.7$ !!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Membru
Înscris
16 Iun 2012
Mesaje
171
Nu am cumparat dar mi-a zis ca nu pot sa schimb skinu ca nam voie etc etc si nu l-am mai vrut.
 
Veteran
Donator
Înscris
22 Sep 2010
Mesaje
1.240
DECI
PE MINE MA DOARE IN CUR DACA VOI SCHIMBATI CEVA DAR PAROLA POTI DAR ITI TREBUIE PAROLA MAILULUI , NIMENI NU ITI SPAGE TIE MAILU PT 1$ !
SKINU POTI SA IL SCHIMBI DIN CONTU PRINCIPAL DAR NU E VINA MEA DACA PROPRIETARU SCHIMBA PAROLA PT CA CINEVA SE JOACA CU , CONTU LUI !
PREMIUM SUNT PENTRU CA NU VOI ATI DAT 20 DE E SA IL CUMPERE . FITI MULTUMITI CA JUCATI PE CONT PREMIUM NU MAI STATI CU FAKEURI ORICUM NU AVETI CUM SA VA JUCATI PE SERVERE PREMIUM . DAR NU E PROBLEMA DESCARCATI DE PE SHARECASH HACKURI DE CONTURI SAU CAUTATI PE NET !


VOI VRETI TOTU IEFTIN , MOCA SI SA FIE LA BOTU CALULUI ! ...ROMANIA..
 
Veteran
Donator
Înscris
22 Sep 2010
Mesaje
1.240
FuNnYy a spus:
mda....limbaj de grajd


Normal prietene tu esit un om care vrea totu gratis ai cumparat sti cum e? Sti ce insemana sa joci premium ? nu pentru ca tu tii si la 1 ban care ti-l da vanzatoarea rest .
Ce intelegi prin limbaj din grajd? Te doare adevaru? Si spune te rog de ce ai modificat reply de mai sus?
 
Donator
Înscris
26 Sep 2011
Mesaje
79
Nu dar nici sa dau bani pe ceva ce nu e adevarat:-? si cumva te intereseaza pe tine ca modific eu....
 
Veteran
Donator
Înscris
22 Sep 2010
Mesaje
1.240
FuNnYy a spus:
Nu dar nici sa dau bani pe ceva ce nu e adevarat:-? si cumva te intereseaza pe tine ca modific eu....

Ce nu e adevarat ma ai cumparat? sti cum e sa te joci premium ? STI ? Da ma intereseaza pentru ca schimbi continutu topicului , facand asta mi-ai dovedit ca esti un .......
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus