PPAY.RO - Incarcare credit cartele PrePay prin PAYPAL, Skrill & BITCOIN

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Donator
Înscris
27 Feb 2013
Mesaje
102
PPAY ofera servicii de reincarcare electronica a cartelelor telefonice PrePay: VODAFONE, ORANGE si Telekom (COSMOTE). Plata prin PayPal, Skrill si BITCOIN.

Valori reincarcare electronica sau coduri de reincarcare:
Vodafone: 3 - 25 euro
Orange: 3 - 25 euro
Cosmote: 5 - 20 euro


Update: Am micsorat preturile!

Link: www.ppay.ro


PPAY este fostul magazin FastPay.ro cu o vechime de 3 ani, s-a facut rebranding :)

La cerere oferim si factura fiscala.

Topic "paid sticky".
 
Donator
Înscris
27 Feb 2013
Mesaje
102
Re: PPAY.RO - Incarcare credit cartele PrePay: Vodafone, Orange si Cosmote prin PAYPAL

Oferim si alte valori pe langa cele de mai sus, la cerere.
Update: Am micsorat preturile, pentru lista completa va rugam consultati site-ul nostru
[taie]Pretul este foarte simplu de calculat, pentru fiecare euro valoare pe cartela prepaid se plateste 1.50 Euro:
8 Euro = 12 Euro plata prin PayPal
20 Euro = 30 Euro
[/taie]

[taie]Adaugati-ne ID-ul ppay_ro pe yahoo messenger pentru detalii sau comenzi dupa orele normale de program.[/taie]
Pentru informatii sau detalii va rugam folositi modulul de chat de pe site sau telefoanele afisate.
Va multumim!
 
Donator
Înscris
27 Feb 2013
Mesaje
102
Re: PPAY.RO - Incarcare credit cartele PrePay: Vodafone, Orange si Cosmote prin PAYPAL

NEW!

Pe langa Paypal, acum puteti efectua plata si prin Skrill (Moneybookers) sau BITCOIN
 
Donator
Înscris
30 Oct 2012
Mesaje
47
Re: PPAY.RO - Incarcare credit cartele PrePay: Vodafone, Orange si Cosmote prin PAYPAL

am incarcat de la ei si sunt foarte ok, recomand!
 
Donator
Înscris
27 Feb 2013
Mesaje
102
Re: PPAY.RO - Incarcare credit cartele PrePay: Vodafone, Orange si Cosmote prin PAYPAL

MRCASH a spus:
am incarcat de la ei si sunt foarte ok, recomand!


Mersi de recomandare MRCASH, te mai asteptam ori de cate ori ai nevoie.
 
Donator
Înscris
27 Feb 2013
Mesaje
102
Re: PPAY.RO - Incarcare credit cartele PrePay: Vodafone, Orange si Cosmote prin PAYPAL

Multumim tuturor clientilor veniti de pe ClubPTC.net!
 
Membru
Înscris
1 Noi 2012
Mesaje
269
Re: PPAY.RO - Incarcare credit cartele PrePay: Vodafone, Orange si Cosmote prin PAYPAL

e chiar de treaba si ofera incarcare rapida. In maxim 5minute aveti deja creditul pe telefon. Il RECOMAND!!
 
Membru
Înscris
25 Iun 2010
Mesaje
18
Re: PPAY.RO - Incarcare credit cartele PrePay: Vodafone, Orange si Cosmote prin PAYPAL

Rapid si eficient.Totul a durat 4 minute.


Recomand.
 
Donator
Înscris
3 Ian 2012
Mesaje
130
Re: PPAY.RO - Incarcare credit cartele PrePay: Vodafone, Orange si Cosmote prin PAYPAL

Nu pot plati in dolari?, exemplu pentru 3 euro eu sa platesc 5-6$
 
Veteran
Donator
Înscris
31 Ian 2011
Mesaje
4.601
Re: PPAY.RO - Incarcare credit cartele PrePay: Vodafone, Orange si Cosmote prin PAYPAL

poti pune te rog ce perioada de valabilitate primim la credit la fiecare reincarcare? ma intereseaza sa cumpar pt orange si sa am 2 luni,astept pm, mersi
 
Veteran
Înscris
7 Mar 2013
Mesaje
2.346
Re: PPAY.RO - Incarcare credit cartele PrePay: Vodafone, Orange si Cosmote prin PAYPAL

Cum functioneaza serviciul asta ca apas pe casuta cu, cosmote si imi apare o casuta sa comand prin email, dar nu inteleg daca comand prin email cum fac plata din paypal? Daca dau pe casuta cu, cosmote nu ma directioneaza nicaieri sa fac o comanda, imi zice sa apas mai jos pe family nu stiu cum, dar nu gasesc nicaieri optiunea asta..Mai functioneaza serviciul asta stie cineva?
 
Donator
Înscris
27 Feb 2013
Mesaje
102
Re: PPAY.RO - Incarcare credit cartele PrePay: Vodafone, Orange si Cosmote prin PAYPAL

In Paypal se poate face conversia din dolari in euro, la momenutul efectuarii platii. Nu conteaza in ce valuta aveti contul Paypal.
Multumesc!
 
Donator
Înscris
27 Feb 2013
Mesaje
102
Re: PPAY.RO - Incarcare credit cartele PrePay: Vodafone, Orange si Cosmote prin PAYPAL

george74 a spus:
Cum functioneaza serviciul asta ca apas pe casuta cu, cosmote si imi apare o casuta sa comand prin email, dar nu inteleg daca comand prin email cum fac plata din paypal? Daca dau pe casuta cu, cosmote nu ma directioneaza nicaieri sa fac o comanda, imi zice sa apas mai jos pe family nu stiu cum, dar nu gasesc nicaieri optiunea asta.. Mai functioneaza serviciul asta stie cineva?

Seviciul functioneaza de ani de zile :) si e foarte simplu. Faceti o plata catre noi specificand numarul de telefon si reteaua, direct din contul dumneavoastra de Paypal. Asta e tot.

Chestii complicate, anul nasterii dumneavoastra, strada pe care locuiti, etc, nu ne intereseaza de loc, dar in alta parte am vazut ca e nevoie si de asa ceva, domnule George S...
 
Membru
Înscris
28 Feb 2013
Mesaje
321
Re: PPAY.RO - Incarcare credit cartele PrePay: Vodafone, Orange si Cosmote prin PAYPAL

Creditu ajunge foarte repede, uneori depinde si la ce ora efectuezi plata.
Nu am avut probleme niciodata, incarc cu ppay.ro de cateva luni, pe diferite retele si sunt multumit.

Succes in continuare cu site-ul.
 
Veteran
Înscris
7 Mar 2013
Mesaje
2.346
Re: PPAY.RO - Incarcare credit cartele PrePay: Vodafone, Orange si Cosmote prin PAYPAL

Nu prea e in regula ca daca vreau sa incarc 5 euro apar 7.5 euro..Oricum o sa incarc si eu asa ca imi este mai usor, acum am apucat sa incarc de la un magazin cosmote ca nu am stiut cum sa procedez cu incarcarea prin PPAY.ro si raspunsurile aici pe forum au venit cam tarziu..Poate luna viitoare o sa incarc de aici, desi in loc de 5 euro trebuie sa dau 7.5..
 
Donator
Înscris
27 Feb 2013
Mesaje
102
Re: PPAY.RO - Incarcare credit cartele PrePay: Vodafone, Orange si Cosmote prin PAYPAL



Domnule George daca alegeti 5 Euro credit va apare peste tot 7.30 [taie]7.50[/taie] Euro costul creditului, de la un capat la altul, spre deosebire de alte site-uri care fac reclama mincinoasa. Nici la Cosmote, 5 Euro nu va costa 5 Euro, de parca nu se stie... La creditul valoric se adauga (si asta peste tot) TVA si comisioanele de rigoare. Din suma de 7.30 [taie]7.50[/taie]trimisa, PayPal isi ia un comision enorm, asa ca aceste preturi sunt mai ales datorita lor. Noi oferim clientilor reincarcari clientilor care aleg PayPal ca si mod de plata, si le-am oferit asta de cand era http://FastPay.ro, cand nimeni nu-si batea capul cu asta, si cum orice lucru isi are pretul sau asa il avem noi pe al nostru. Chiar va invitam sa incercati si alte site-uri, asa veti vedea ce ne diferentiaza pe noi.

Viteza de raspuns la intrebari si nelamuriri este foarte mica, incercati asta pe site, prin mijloacele de contact de acolo si va veti convinge. Aici e doar un simplu anunt intr-un forum strain pe care nu putem sa-l monitorizam in timp real.

P.S.
Ca sa vedeti ca tinem cont de parerile clientilor, data trecuta ati spus de sistemul de plata manual ca e greoi... V-am ascultat si am facut redesign la site, cred ca nu aveti probleme acum cu sistemul automat.
 
Membru
Înscris
31 Mar 2013
Mesaje
4
Re: PPAY.RO - Incarcare credit cartele PrePay: Vodafone, Orange si Cosmote prin PAYPAL

Serviciul este foarte tareee, eu l-am folosit cand am avut nevoie de credit si am avut cativa banuti in paypal, am avut om care mia raspuns repede si in 5 minute (fara exagerat) am rezolvat problema, recomand!
 
Veteran
Donator
Înscris
28 Feb 2013
Mesaje
1.079
Re: PPAY.RO - Incarcare credit cartele PrePay: Vodafone, Orange si Cosmote prin PAYPAL

Recomand !

Inafara faptului ca serviciul chiar este de calitate, iar codul l-am primit in nici 4 minute pe mail, ofera si explicatii si informatii la orice fel de intrebare.
Preturile sunt ok, puteti cumpara fara nicio grija.
 
Veteran
Donator
Înscris
7 Noi 2010
Mesaje
2.178
Re: PPAY.RO - Incarcare credit cartele PrePay: Vodafone, Orange si Cosmote prin PAYPAL

Am cumparat si eu .. 2 reincarcari



P.S: Mi se pare .. ok :-??
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus