Sensebux - sensebux.com

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Membru
Înscris
17 Noi 2012
Mesaje
200
Un nou bux cu design unic
Primii 5000 De Membrii Primesc Pioneer Gratuit 2 Ani


Pioneer:
$0.015 pe click
$0.005 pe referal click
Minim de plata: $3
Plata prin: Paypal, Payza, OkPay, Liberty Reserve
Maxim referali directi: 75
Maxim referali inchiriati: 300
Forum+Games+AdGrid

INREGISTRARE / SIGN UP
 
Membru
Înscris
21 Sep 2012
Mesaje
183
12 directi balance 0.50$ :ymparty: nu se poate inchiria refi?:-? am setat ora si nimic :-s
 
Membru
Înscris
17 Noi 2012
Mesaje
200
Dar nici eu nu pot cumpara desi setez ora, o sa modifice el pe parcurs, site`ul e nou si de asta banuiesc.
 
Membru
Înscris
17 Noi 2012
Mesaje
200
SenseBux starts 4 days days ago! We have 3410 users! They earned so far $374.19 USD!
 
Membru
Înscris
17 Noi 2012
Mesaje
200
Sper ca ati citit dilema de pe forumul site`ului cu referalii inchiriati care nu puteam sa ii inchiriem, daca nu va postez aici raspunsul dat de admin:
"Keep an eye on your renting hours because we have just released referrals for renting.
Packages will be appearing randomly, so if you won't hit a package you were looking for, back tomorrow"
 
Donator
Înscris
12 Apr 2013
Mesaje
82
ramonik31 a spus:
eu am inchiriat 50 azi dimineata ;)
este doar o parere banii de ii cheltuii sa inchiriezi refferali pe siteuri ptc ii poti investii in reclame sa poti aduna referali directi
si esti sigur pe ei
sau platesti 5 sau 6 referali de pe forum si la fel esti siguri am ajuns la o varianta a mea siteurile ptc in mare parte ofera referali de inchiriat boot
 
Membru
Înscris
17 Noi 2012
Mesaje
200
Fiecare cu varianta lui, e bun si cum zici tu, dar acei referali directi adusi de pe site`uri nu`ti garanteaza 100% ca se tin de click`uri..multi dau 2-3 apoi se lasa
 
Donator
Înscris
12 Apr 2013
Mesaje
82
xtreamboy a spus:
Fiecare cu varianta lui, e bun si cum zici tu, dar acei referali directi adusi de pe site`uri nu`ti garanteaza 100% ca se tin de click`uri..multi dau 2-3 apoi se lasa
pai ai dreptate si ce zici tu dar esti constient ca acei referali inchiriati iti aduc banii care iai bagat tu in ei nu mai mult fa un calcul si tine cont sa vezi ca am dreptate ;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus