Se pot lua bani din paypal ??

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Membru
Înscris
9 Aug 2010
Mesaje
144
Salutare... am citit niste opinii despre site-ul freelancer.com (site cu locuri de munca on-line). Cand iti faci contul pe site-ul acela esti pus sa iti completezi profilul iar daca vrei sa ai mai multe sanse la angajare e recomandabil sa pui mai multe chestii pe profil ( de ex poti sa dai un test de engleza care sa iti creasca sansele dar care costa $$) . I-am auzit pe unii utilizatori plangandu-se ca li s-au luat automat banii din paypal aferenti unor taxe pentru Freelancer. Eu nu cred ca am inteles bine, din cate stiu eu nu se pot lua banii (face tranzactii) fara acordul posesorului contului....stiti voi daca e altfel? Se poate sa iti ia cineva bani din contul de paypal fara acordul tau ?
 
Veteran
Înscris
23 Sep 2011
Mesaje
811
Daca nu esti atent poti accepta tot felul de subscriptions, si asta nu doar in cazul freelancer.com. Subscriptiile te obliga la plati lunare/anuale automate.

Citeste cu atentie cand platesti si nu vei avea probleme. Oricum subscriptiile se pot inchide oricand din meniul paypal.
 
Membru
Înscris
19 Iul 2013
Mesaje
52
slabe sanse sa ti se poata lua bani din cont . Doar daca esti neatent si dai accept fara sa citesti . Ai si tu grija si totul o sa fie ok
 
Veteran
Donator
Înscris
31 Ian 2011
Mesaje
4.601
mergi in contul de paypal dai click pe profile (click nu sa alegi vreo optiune de acolo) dupa dai pe my money si la ultima optiune dai update si acolo vezi daca ai vreo subscriptie activa sa o anulezi.
 
Membru
Înscris
9 Aug 2010
Mesaje
144
multumesc !! da.. de subscription era vorba :) si nu pot face subscription decat cu tranzactii automate ? Adica vreau sa raman abonat dar sa ma anunte cand aia de la freelancer vor sa imi ia niste bani din cont.. fara sa anulez abonarea
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus