Problema pp nu intra banii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Veteran
Înscris
16 Sep 2011
Mesaje
532
Am retras niste bani de pe pp



Total amount:
-$41.60 USD
Fee amount:
-$2.50 USD
Net amount:
-$39.10 USD

Date:
Mar 9, 2014
Time:
11:28:15 PDT
Status:
Completed

Subject:

You have sent $39.10 USD to Credit Card with PayPal
Transfer to:
Visa Debit Card XXXX-XXXX-XXXX-____
This transaction will appear on your bill as "PAYPAL *__________".

Pe card insa nu e nimic, pana acum am scos de peste 10 ori si a mers de fiecare daca... ce se intampla? :O
 
Veteran
Înscris
3 Sep 2013
Mesaje
594
In mod normal trebuia sa-i ai deja pe card de saptamana trecuta.
Banii au plecat de la PP, poti verifica la banca de nu i-ai primit, cu nr de referinta de la PP.
 
Veteran
Înscris
16 Sep 2011
Mesaje
532
Am cerut un extras de cont si nu apare nimic, cum sa verific la banca?
 
Membru
Înscris
22 Ian 2011
Mesaje
419
Nu folosesti Internet Banking ? Costa numai 1 leu pe luna si poti scoate extras de cont in fiecare zi , de cate ori vrei
Daca nu ma insel , banca percepe un comision de la al doilea Extras de cont in sus in aceiasi luna
Si eu am scos bani din PP nu de mult timp - am facut cererea miercuri iar vineri dupa-masa erau in cont
Nu stiu ce sa zic in cazul tau dar azi am observat ceva dubios in contul de Paypal : imi cere sa verific cardul si/sau sa verific adresa de email cu toate ca le am la zi , verificate....
 
Membru
Înscris
9 Oct 2012
Mesaje
79
Am patit si eu acum 2 sapt la fel, pana atunci am retras de zeci de ori si intrau banii in 2-3 zile, la ultima retragere a durat aproape 10 zile si cand i-am intrebat pe cei de la paypal au spus ca banii au fost trimis este problema cu bancile din Romania..
 
Membru
Înscris
19 Noi 2013
Mesaje
159
As avea mare nevoie de ajutor de la cineva de incredere,am primit banutii de pe truemediapartner,si as dori sa ii scot saptamana asta pana vineri deoarece vine ziua prietenei mele si ma bazez mult pe banuti astia sa ii fac ceva special...daca ma poate ajuta cineva si ii dau 5$. Cine doreste sa ma ajute va rog frumos un pm.
 
Membru Banat
Înscris
27 Noi 2013
Mesaje
283
daca tia aparut complet in paypal , atunci iti depinde doar de banca in cat timp iti intra banii :) eu i-am primit la 4 zile dupa ce a scris complet,acum la 2 zile
 
Veteran
Donator
Înscris
31 Ian 2011
Mesaje
4.601
Au inceput sa intarzie urat de tot primirea banilor din paypal vad. Stiu pe cineva are 6 zile deja.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus