Hyip bun

Veteran
Înscris
28 Ian 2010
Mesaje
1.280
Care cunoaste un site hyip care este de ceva vreme online, si se vede ca va rezista....

Sa aiba un minim de investitie pana in 10$.
 
Membru Banat
Veteran
Donator
Înscris
8 Sep 2009
Mesaje
5.619
Mi se pare fff bun, prin faptul ca, poti alege obtiunea., ca tot ce castigi sa se reinvesteasca... astfel creste si masa investitiei... Poti investi min 1$ in ap/lr...
Succes:pt alte nelamuriri, te ajut cu placere
 
Membru
Înscris
5 Ian 2010
Mesaje
682
la hyifund ce castigi de pe urma referalilor ca am 8 refi si nu iau nimic din ce am calculat eu...
 
Membru Banat
Veteran
Donator
Înscris
8 Sep 2009
Mesaje
5.619
sergioaguerro a spus:
la hyifund ce castigi de pe urma referalilor ca am 8 refi si nu iau nimic din ce am calculat eu...
Io n'am referali...dar cred ca castigi(scuzati cacofonia), 5% din prima depunere a lor... Asta cred :-?
 
Veteran
Donator
Înscris
23 Oct 2009
Mesaje
948
se primeste 5% din investitiile acestora, toate, nu doar din prima
 
Veteran
Donator
Înscris
8 Oct 2009
Mesaje
1.435
Ceva asemanator cu Hyfund,tot cu minima investitie 1$,AP,LR,MB,dobanda 1,6%/zi,gasiti AICI Au forum unde gasiti si dovezi de plata!
 
Veteran
Înscris
28 Ian 2010
Mesaje
1.280
mie1dor ai vazut ca bani aia trebe sa ii ti acolo 200 de zile ?
 
Membru Banat
Veteran
Donator
Înscris
8 Sep 2009
Mesaje
5.619
Inscris si io
cine are sa-mi dea pt 2 zile, 1.01$ in ap...ii dau 1.1$ luni sau duminica :ympray:
 
Veteran
Team Spirit
Înscris
13 Oct 2009
Mesaje
989
Spuneti-mi si mie va rog, la inregistrarea pe hyifund ce este mai bine sa trec la: compound interests , Da sau Nu , sau ce inseamna, ca sa stiu ce sa trec acolo.
Si inca o intrebare : daca am contul de Alertpay neverificat pot depune bani la hyifund ?
Multumesc.
 
Membru
Înscris
5 Ian 2010
Mesaje
682
compun interests inseamna daca vrei ca suma sa se auto investeasca.
si poti depune bani fara grija pe hyifund pentru ca si eu am depus si nu am verificat contul.
 
Veteran
Team Spirit
Înscris
13 Oct 2009
Mesaje
989
Da , dar eu nu am contul Alertpay verificat si nu pot depune la ei
 
Sus