Cum sa fac un venit lunar sigur ?

Veteran
Donator
Team Spirit
Înscris
4 Iun 2012
Mesaje
732
Cum sa fac un venit lunar , mic si sigur ? Adica 50-70$ / luna .
Fara PPD , sau CPA pentru ca trebuie sa stai mereu sa schimbi videouri / torrente sa verifici daca ti-a inchis contu' de yt / pe trakere .
Ceva de facut care sa nu necesite mult efort si timp ... Inafara de ppd si cpa si restu de nebunii exista ceva ?
 
Membru Banat
Veteran
Donator
Înscris
8 Sep 2009
Mesaje
5.619
fara efort????
Si tu esti unu d'ala care crede ca banii pe net se fac cu o mana pe mouse,una pe tigare, 1 tab deschis cu facebook, si mess? :-o
 
Membru
Înscris
4 Sep 2012
Mesaje
376
Munceste cateva zile pentru a-ti face un video original si vei scapa de suspedari de cont pe YT .

"Fara MUNCA , fara BANI"
 
Donator
Înscris
8 Mai 2012
Mesaje
270
Daca ar exista vreo metoda deasta, cu siguranta nu ar imparatasi-o nimeni.
Oricum popescu are dreptate. Stii, e o vorba. Stai in fund, mananci din ... .
 
Donator
Înscris
27 Noi 2011
Mesaje
360
lucreaza cu ppd. eu cu un singur torent am facut 150$ luna asta :)) si da pe autopilot de 3 saptamani.. deci lene maxima la mine si am si bani.
 
Veteran
Donator
Team Spirit
Înscris
4 Iun 2012
Mesaje
732
Nu ma refer sa stau degeaba , ci sa nu trebuiasca sa schimb conturi / torente / videouri fisiere nume de fisiere si etc mereu sau la saptamana , sa nu stau sa fac 300 conturi yt 300 conturi pe diferite trakere
 
Membru Banat
Veteran
Donator
Înscris
8 Sep 2009
Mesaje
5.619
nu vezi ca el a exclus din prima asta?

---
totusi, sepoate face bani si fara cpa... Eu fac cateva mii (luna asta, cu o vanzare, am generat peste 14000$) dar cu multa munca... vin de la munca, postez pe site, dorm, ma duc la munca, si tot asa
 
Veteran
Donator
Team Spirit
Înscris
4 Iun 2012
Mesaje
732
Si eu m-am chinuit 6 luni pentru 300$ de pe fileice si nu cu 2 ore pe zi chiar si 10 ore pe zi deci stiu ce inseamna sa muncesti .


Da dar tu ai site-uri eu nu stiu sa fac site-uri sa le indexez sau seo si alte chestii d-astea ...
 
Donator
Înscris
27 Noi 2011
Mesaje
360
popescunicolae a spus:
nu vezi ca el a exclus din prima asta?

---
totusi, sepoate face bani si fara cpa... Eu fac cateva mii (luna asta, cu o vanzare, am generat peste 14000$) dar cu multa munca... vin de la munca, postez pe site, dorm, ma duc la munca, si tot asa

tu faci 14k$ si mai si mergi la munca ? :))) esti un om muncitor nu gluma apropo ziceai ca ai generat banii astia cu o vanzare .. lucrezi cu clickbank sau iti faci tu produsele tale ?
 
Donator
Înscris
6 Mar 2012
Mesaje
451
starscream a spus:
Si eu m-am chinuit 6 luni pentru 300$ de pe fileice si nu cu 2 ore pe zi chiar si 10 ore pe zi deci stiu ce inseamna sa muncesti .


Da dar tu ai site-uri eu nu stiu sa fac site-uri sa le indexez sau seo si alte chestii d-astea ...

Nu vreau sa fiu rautacios cu tine dar iti trebuie si creier !

Sunt atatea tuturiale pe forum, un search nu ai dat.
 
Veteran
Donator
Team Spirit
Înscris
4 Iun 2012
Mesaje
732
evvomer a spus:
starscream a spus:
Si eu m-am chinuit 6 luni pentru 300$ de pe fileice si nu cu 2 ore pe zi chiar si 10 ore pe zi deci stiu ce inseamna sa muncesti .


Da dar tu ai site-uri eu nu stiu sa fac site-uri sa le indexez sau seo si alte chestii d-astea ...

Nu vreau sa fiu rautacios cu tine dar iti trebuie si creier !

Sunt atatea tuturiale pe forum, un search nu ai dat.


Ba credema prietene c-am citit tot ce se putea pe forum si toate smecheriile le-am incercat , altora va ramaneau torrentele pe tpb si 1 zi mie nici 15 minute . Pe yt dadeam 1000views de pe Vagex primeam 200 .. deci m-am saturat de d-asta !
 
Membru Banat
Veteran
Donator
Înscris
8 Sep 2009
Mesaje
5.619
banduplex a spus:
popescunicolae a spus:
nu vezi ca el a exclus din prima asta?

---
totusi, sepoate face bani si fara cpa... Eu fac cateva mii (luna asta, cu o vanzare, am generat peste 14000$) dar cu multa munca... vin de la munca, postez pe site, dorm, ma duc la munca, si tot asa

tu faci 14k$ si mai si mergi la munca ? :))) esti un om muncitor nu gluma apropo ziceai ca ai generat banii astia cu o vanzare .. lucrezi cu clickbank sau iti faci tu produsele tale ?
Nu... am vandut un site...
Cu putin timp inainte am mai vandut unu cu 25 miare
Ma duc la munca pentru ca, acasa m-as plictisi de moarte, si nu sunt tipul care sa stea toata ziua fara sa faca nimic...
Pur si simplu acolo, 'evadez'
starscream a spus:
evvomer a spus:
starscream a spus:
Si eu m-am chinuit 6 luni pentru 300$ de pe fileice si nu cu 2 ore pe zi chiar si 10 ore pe zi deci stiu ce inseamna sa muncesti .


Da dar tu ai site-uri eu nu stiu sa fac site-uri sa le indexez sau seo si alte chestii d-astea ...

Nu vreau sa fiu rautacios cu tine dar iti trebuie si creier !

Sunt atatea tuturiale pe forum, un search nu ai dat.


Ba credema prietene c-am citit tot ce se putea pe forum si toate smecheriile le-am incercat , altora va ramaneau torrentele pe tpb si 1 zi mie nici 15 minute . Pe yt dadeam 1000views de pe Vagex primeam 200 .. deci m-am saturat de d-asta !
daca nu ai ajuns la nici un rezultat, pur si simplu nu te-i chinuit destul...
invata sa faciu siteuri, de fapt e simplu... invata cum sta treaba cu godaddy, cumparati un domeniu, un host, si de acolo te descurci tu... (iti creezi siteul in cateva minute)
 

sbk

Membru
Înscris
5 Noi 2012
Mesaje
70
Am si eu o intrebare exista o platforma und poti sa vinzi site-uri personale? adik dak am un site sa il pun la vanzare akolo?
 
Veteran
Donator
Team Spirit
Înscris
4 Iun 2012
Mesaje
732
daca nu ai ajuns la nici un rezultat, pur si simplu nu te-i chinuit destul...
invata sa faciu siteuri, de fapt e simplu... invata cum sta treaba cu godaddy, cumparati un domeniu, un host, si de acolo te descurci tu... (iti creezi siteul in cateva minute)

Da-mi tu un link de unde pot invata cum sa fac un site .... si oricum ca sa ajungi sa vin un site cu 14000 cred ca e ceva de munca .
 
Membru Banat
Veteran
Donator
Înscris
8 Sep 2009
Mesaje
5.619
da
flippa.com
are o taxa de cativa dolari, dar daca e site bun poti primi o groaza de bani...
eu nu am vandut acolo, eu am cumparatorul meu, caruia ii vand siteurile mele...
 
Moderator
Business Club
Veteran
Donator
Înscris
27 Aug 2012
Mesaje
1.061
Da-mi tu un link de unde pot invata cum sa fac un site .... si oricum ca sa ajungi sa vin un site cu 14000 cred ca e ceva de munca .
Am postat eu mai multe PDF-uri la sectiunea "Ebook-uri gratuite" care te invata pas cu pas sa lucrezi cu diferite platforme pentru a-ti construi site-ul (in principal PHP, MySQL, Wordpress). Daca ai rabdare sa citesti si sa pui in aplicare tot ce spune acolo, sunt convins ca vei invata foarte multe lucruri utile.
Am si tutoriale jQuery, dar nu le-am postat pentru ca nu am vazut ca sa fie cineva care foloseste de pe forum. Le pot pune daca exista doritori
 
Sus