FanBox - fanbox.com

Membru
Înscris
13 Iul 2011
Mesaje
432
Nu stiu de ce nu e mediatizat acest site dar eu o sa vi l prezint.Spre sa fie buna categoria in care postez pentru ca mai nou se pare poate deveni un site de investitii prin noua aplicatie IPL.
FanBox este o platformã socialã dedicatã blogerilor din toată lumea.
Este o comunitate globală asemănătoare cu Facebook, cu deosebirea de celelalte platforme sociale, FanBox te plăteşte
pentru activitatea pe care o desfăşori pe el.
Sistemul oferind 7 posibilitati de castig:

1.construind bloguri şi postând ritmic articole pe acestea

2.publicând anunţuri pentru blogurile tale sau ale altor membri Fanbox

3.alegând cuvinte cheie pentru articole scrise de alţi membri şi
acordându-le note (Categorizing & Rating Posts);

4.introducând in blogul tãu linkuri spre blogurile altor membri cu
temã similarã;

5.investind in publicitate pentru blogurile altor membri (BOOST);

6.oferind produsele sau serviciile tale contra cost

7.invãţându-i pe alţii cum sã câştige bani pe Fanbox
Platile se fac PP la 90 zile suma minima 25$
Va astept
http://fanbox.com/fzgn3 si pentru cei interesati le stau la dispozitie pentru a incepe afacerea daca deveniti elevii mei intrebari Id mess : mihai81leu si aici


Am facut o fotografie cu veniturile din ultimile zile sa va impulsionez .

b_zpsa08f0efd.jpg
 
Membru
Înscris
13 Iul 2011
Mesaje
432
eu personal nu am ajuns la cele 90 de zile sa pot cere plata dar am vazut multe dovezi
 
Membru
Înscris
13 Iul 2011
Mesaje
432
Atunci se matureaza fondurile si pot fi scoase asa e facut programul
 
Veteran
Înscris
7 Mai 2010
Mesaje
1.576
eu am situl asta de vreo 3 ani, dar n-am inteles nimic din el, niciodata, mai putin acum cu IPL.Am avut la un moment dat niste bani, care evident nu s-au "maturat", ci "măturat", ca nu am primit nimic din ei.Nu yic ca nu plateste, ca probabil asa e, doar ca la mine nu s-a intamplat acest lucru.
 
Membru
Înscris
13 Iul 2011
Mesaje
432
darkbraila a spus:
Cum ai facut tu 2598$ si in cat timp? :d
Am activat aplicatia IPL si i am bagat la BOOST -prin acest seviciu sistemul se ocupa de repartizeaza fondurilor automat si genereaza venituri zilnic in functie de fondurile cheltuite .IPL-ul l am activat in urma cu o saptamana cam asa.
 
Veteran
Înscris
19 Iul 2010
Mesaje
1.468
mi-am facut si eu cont dar... deloc nu ii dau de cap mi-a trimis si "sefu meu " :)) un pdf in romana dar... nu prea am inteles 100 % cu ce se mananca :))
 
Membru
Înscris
13 Iul 2011
Mesaje
432
Trebuie sa iei pe rand fiecare sageata 1 Categorizing & Rating 2Knowledge Producer 3 Knowledge Provider 4Knowledge Promoter 5Knowledge Booster 6Knowledge Educator cand le vei realiza pe toate esti calificat si castigurile tale se vor dubla.Cine ti e profesor? tine legatura cu el.
 
Membru
Înscris
13 Iul 2011
Mesaje
432
Azi am ajuns in Top 10 Romanaia pe locul 1 si locul 37 Worldwide .Tot Pop Mircea este si profesorul meu .Pentru cei interesati le stau la dispozitie pentru a incepe afacerea daca deveniti elevii mei http://fanbox.com/fzgn3
banca_zps0a9ff918.jpg
 
Membru
Înscris
31 Mar 2011
Mesaje
129
milvas a spus:
Pentru cei interesati le stau la dispozitie pentru a incepe afacerea daca deveniti elevii mei

As fi curios sa aflu mai multe despre acest program daca mi-a da mai multe detalii sunt interesat, o investitie minima si apoi restul pasiilor, si probabil am sanse sa iti devin elev
 
Membru
Înscris
13 Iul 2011
Mesaje
432
Practic poti incepe si fara investitie ar fi de platit minim 2$ pe luna la un imprumut care poti sa l iei de la ei daca doresti sa avansezi mai repede.Am scris la inceput sunt 7 cai de a castiga cu acest program sa scrii bloguri, alegand cuvintele chei, publicand anunturi etc."E greu" de explicat asa orbeste fara sa stii despre ce e vorba in caz ca doresti sa te inscri o sa te asist in cadrul programului pana inveti ce ai de facut.
 
Membru
Înscris
31 Mar 2011
Mesaje
129
ok o sa ma inscriu si vad eu poate ii dau de cap. ma inscriu in linkul din semnatura ta, ala este?
 
Membru
Înscris
13 Iul 2011
Mesaje
432
Da cel din semnatura sau prima pagina te astept poti da add pe mihai81leu sa vb mai usor
 
Membru
Înscris
31 Mar 2011
Mesaje
129
k m-am inscris dar a dat o eroare nu stiu ce nu le merg lor.
Si apropo merge doar cu facebook
 
Membru
Înscris
13 Iul 2011
Mesaje
432
N am auzit de eroare pana acum o fi ceva temporar ...nu merge si cu yahoo sa te inregistrezi
 
Sus