[Scam]VoDLocker - VoDLocker.com

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Membru
Înscris
26 Iun 2013
Mesaje
468
vod plateste si este foarte seriosi cu platile in schimb cu altele lasa de dorit munca ca berila si in zadar in loc sa creasca scade si muncesc 10 ore pe zi pe putin
 
Membru
Înscris
17 Oct 2014
Mesaje
15
florin22e a spus:
anonymLCS a spus:
Mai plateste vodlocker ?
Mi-am facut si eu cont i-am dat unui prieten sa descarce ce apare pe acolo, a descarcat a instalat si la mine in cont apare 0 download .
Prietenul tau a dat click pe o reclama si a instalat programul de la reclama. Sub playerul ala apare un buton "Proceed to video" dai pe el si ajungi la filmu/serialul uploadat de tine. Dupa inchizi reclamele de pe player si dai play. Vodlocker plateste pentru vizualizari nu pentru instaluri.
Multumesc de raspuns .
Mai am o nelamurire, daca uploadez de exemplu 10 video-uri si la fiecare fac un anumit numar de vizualizatori aceste vizualizari se aduna de la fiecare video cand cer plata ?
Sau plata se ofera pe fiecare video cand faci 10.000 de vizite la un video ?
 
Membru
Înscris
9 Aug 2014
Mesaje
93
Acum iar nu merge a cazut hostul .. dar ieri si azi am facut cele mai multe vizualizari deci merge a mine nu scade..
 
Membru
Înscris
13 Feb 2014
Mesaje
118
eu am o problema cu hostul asta in ceea ce priveste referalii.nu stiu daca ei conteaza pe bune la $ sau nu, dar ma racaie buba.
am inscris oameni prin acel link de referal si nu mi-au aparut in my account.am inscris oameni dand linkul de vazut filme si apoi sa se inscrie de acolo.nici asa n-au aparut.in schimb apar altii cu care nu am nici o treaba, probabil de prin locurile unde postez linkurile.

a mai patit cineva?aveti idee?bineinteles ca adminul nu raspunde la problema asta in nici un fel, am incercat sa-l contactez de mai mute ori prin contact us, dar si pe wj.
 
Membru
Înscris
3 Iul 2014
Mesaje
180
Nu primesti nimic de la referali pe voldlocker,in schimb pe vidbull am vazut ca de cateva zile contorizeaza si procentul de la referali.
 

vex

Membru
Înscris
9 Sep 2014
Mesaje
40
Wally a spus:
eu am o problema cu hostul asta in ceea ce priveste referalii.nu stiu daca ei conteaza pe bune la $ sau nu, dar ma racaie buba.
am inscris oameni prin acel link de referal si nu mi-au aparut in my account.am inscris oameni dand linkul de vazut filme si apoi sa se inscrie de acolo.nici asa n-au aparut.in schimb apar altii cu care nu am nici o treaba, probabil de prin locurile unde postez linkurile.

a mai patit cineva?aveti idee?bineinteles ca adminul nu raspunde la problema asta in nici un fel, am incercat sa-l contactez de mai mute ori prin contact us, dar si pe wj.
Pe vodlocker nu primesti nimica de la referali.
 
Membru
Înscris
13 Feb 2014
Mesaje
118
dar cum s-ar putea rezolva problema cu neaparitia lor stie cineva?in caz ca decide si vodlocker sa contorizeze....
 

vex

Membru
Înscris
9 Sep 2014
Mesaje
40
Wally a spus:
dar cum s-ar putea rezolva problema cu neaparitia lor stie cineva?in caz ca decide si vodlocker sa contorizeze....
Este posibil sa nu se fi inregistrat de pe linkul tau si inainte de linkul tau sa fi fost alt link.
 
Membru
Înscris
13 Feb 2014
Mesaje
118
vex a spus:
Wally a spus:
dar cum s-ar putea rezolva problema cu neaparitia lor stie cineva?in caz ca decide si vodlocker sa contorizeze....
Este posibil sa nu se fi inregistrat de pe linkul tau si inainte de linkul tau sa fi fost alt link.

nu, am incercat inclusiv eu, cu alta adresa de email/alt user prin ambele metode descrise in posturile de aici.pur si simplu nu vrea....de-al dreq si de ambitios.
 
Membru
Înscris
1 Iul 2012
Mesaje
61
Sal ar fi o idee buna sa descarc video-uri de pe youtube si apoi se le urc pe vodlocker pt mai multe views, nu cred k e ilegal .ms :)
 
Membru
Înscris
21 Oct 2014
Mesaje
194
Cateva intrebari despre VodLocker

Sa incepem
Am voie sa descarc videoclipuri de pe youtube si sa le postez pe vodlocker ? Iau ban pentru asa ceva cumva ?
In cazul in care pot posta videoclipuri de pe youtube , ce videoclipuri ar atrage atentia vizitatorilor ?
Se fac ceva views cu videoclipurile uploadate direct pe vodlocker , din fotbal , funny orice de cate 3 4 minute ?

Am incercat sa postez link-uri pe mai multe site-uri de filme , dar nu multe aveau vodlocker si cum eu am uploadul slab ca sa pot urca singur un film intreg nu prea imi permit , stiti site-uri gen movie25 care are mai peste tot vodlocker ,dar sa nu fie cu limita de link-uri ... cum e watchseries , nu imi mai dati site-ul de la watchseries sau solarmovie ... nu ma ajuta cu nimic :| au limita de link-uri .
Astept cat mai multe raspunsuri
 
Membru
Înscris
23 Mai 2014
Mesaje
489
Toata lumea are probleme din pacate ... sa speram ca isi revine mai repede , pica uneori , sunt foarte accesate serverele .
 
Membru
Înscris
8 Noi 2014
Mesaje
1
Salut,am cerut plata joi seara ... dar inca nu mi-a venit ... oare o mai primesc astazi ?
 
Veteran
Donator
Înscris
2 Dec 2012
Mesaje
577
domnilor mai merge treaba aici ?
sau se impute ca peste tot ?
 
Membru
Înscris
3 Iul 2014
Mesaje
180
De aseara eu nu ma pot loga, imi zice ca user sau parola incorecte :( Nu pot da nici recover password pentru ca da o eroare ...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus