DaedalusOnline - daedalusonline.ro

Membru
Înscris
6 Sep 2009
Mesaje
88
Site de sondaje online la care sunt membru de ceva vreme, am fost platit deja si astept urmatoarea plata la sfarsitul lunii.

Pentru fiecare sondaj completat, veti primi un numar de puncte, in functie de lungimea si dificultatea chestionarului. Fiecare 100 de puncte valoreaza 1 euro, iar atunci cand veti acumula minim 1000 de puncte, le veti putea transforma in bani.

Va puteti inscrie si de pe site direct, la adresa http://www.daedalusonline.ro/, dar momentan este in derulare o campanie de recomandare din care pot castiga ambele parti.

Ca si membru, poti fi castigatorul unuia dintre cele trei premii de 400 lei puse în joc în fiecare luna, iar cei recomandati pot castiga prin tragere la sorti unul dintre cele 3 cupoane eMAG în valoare 400 de RON daca se alatura comunitatii Daedalus Online si raspund la cel putin un chestionar pana pe 15 Noiembrie 2011 (veti primi sigur mai multe sondaje pana atunci).

Eu pot trimite doar 10 invitatii, asa ca cine este doritor astept adresa de mail prin PM.

Va multumesc!
 
Donator
Înscris
21 Mai 2011
Mesaje
391
Re: DaedalusOnline - daedalusonline.ro

Deci este un site unde primesti sondaje. In funcite de lumgimea sondajului,primesti puncte -> 100pct=1euro , avand sansa de a scoate banii la minim 1000(=10euro) .
Daca da ==> inviattie la -> andrei_blackangel94@yahoo.com
PS: Daca mai aveti siteuri de genu acestuia (invitatima si precizati cine sunteti)

Cod:
Va puteti inscrie si de pe site direct, la adresa http://www.daedalusonline.ro/, dar momentan este in derulare o campanie de recomandare din care pot castiga ambele parti.

Ca si membru, poti fi castigatorul unuia dintre cele trei premii de 400 lei puse în joc în fiecare luna, iar cei recomandati pot castiga prin tragere la sorti unul dintre cele 3 cupoane eMAG în valoare 400 de RON daca se alatura comunitatii Daedalus Online si raspund la cel putin un chestionar pana pe 15 Noiembrie 2011 (veti primi sigur mai multe sondaje pana atunci).
aici m-am pierdut . Are vre-o importanta ?
 
Membru
Înscris
6 Sep 2009
Mesaje
88
Re: DaedalusOnline - daedalusonline.ro

ti-am raspuns prin PM ! ;)
 
Membru
Înscris
6 Sep 2009
Mesaje
88
Re: DaedalusOnline - daedalusonline.ro

Ti-am trimis invitatia! ;)
 
Veteran
Înscris
23 Sep 2011
Mesaje
811
Re: DaedalusOnline - daedalusonline.ro

mi-am facut cont,l-am activat iar acum trebuie sa astept dupa parola.Problema e ca deja au trecut mai bine de 12 ore de cand astept parola.e normal?
 
Donator
Înscris
21 Mai 2011
Mesaje
391
Re: DaedalusOnline - daedalusonline.ro

ON: Minimul este 500 nu 1000

Cod:
ar atunci cand vei acumula minim 500 de puncte
Cand am primit invitatia :p
OFF: Si dupa spun ca minimul este 1000 :| Se vede ca sunt romani .... nu cred ca vor plati cine stie ce .

PS: Date reale ? Eu nu am folosit date reale :D
 
Veteran
Înscris
23 Sep 2011
Mesaje
811
Re: DaedalusOnline - daedalusonline.ro

e aceeasi chestie,pentru ca oricum nu poti retrage cu banii facuti pe 500 de puncte.
 
Membru
Înscris
6 Sep 2009
Mesaje
88
Re: DaedalusOnline - daedalusonline.ro

@Venom: Retragerea se face la 1000 de puncte(10 euro). Inainte a fost pragul la 500 puncte, eu la pragul asta am fost platit. Este o simpla greseala, site-ul este de incredere, unul dintre cele mai cunoscute de genul asta din Romania, da-i un search pe Google sa vezi ce si cum si ai sa vezi ca nu e o firma obscura ;)

@teranu: sincer nu mai stiu exact cat trebuie sa astepti pentru parola, mai asteapta putin, o sa ti-o trimita. Ai verificat sa fi trecut toate datele corect?

Si in legatura cu ce zicea Venom, eu va sfatuiesc sa puneti date reale asa aveti mai multe sanse la sondaje, dar este alegerea voastra.
 
Veteran
Înscris
23 Sep 2011
Mesaje
811
Re: DaedalusOnline - daedalusonline.ro

am pus datele corect,normal,am trecut si de mailul de verificare.
 
Membru
Înscris
6 Sep 2009
Mesaje
88
Re: DaedalusOnline - daedalusonline.ro

ok, atunci mai asteapta pana maine sau poimaine si, daca tot nu primesti parola, trimite-le un mail la sondaj@daedalusonline.ro si spune-le care este problema.
 
Veteran
Înscris
23 Sep 2011
Mesaje
811
Re: DaedalusOnline - daedalusonline.ro

ok.am sa mai astept.te voi anunta daca primesc parola.
 
Veteran
Înscris
23 Sep 2011
Mesaje
811
Re: DaedalusOnline - daedalusonline.ro

am trimis mail la suport dar inca nu am primit raspuns.
 
Membru
Înscris
6 Sep 2009
Mesaje
88
Re: DaedalusOnline - daedalusonline.ro

clau45, de tine nu stiu ce sa zic, pentru teranu o sa le trimit si eu un mail sa-i intreb de ce nu imi apare ca s-a inscris in urma invitatiei mele.
 
Membru
Înscris
6 Feb 2011
Mesaje
205
Re: DaedalusOnline - daedalusonline.ro

am primit si eu parola acum cateva zile... sa vedem chestionarele acum :))
 

Abh

Veteran
Donator
Înscris
21 Noi 2009
Mesaje
3.320
Re: DaedalusOnline - daedalusonline.ro

Vreau si eu o invitatie.
 
Membru
Înscris
6 Sep 2009
Mesaje
88
Re: DaedalusOnline - daedalusonline.ro

Abh, trimite-mi prin PM adresa de mail pentru a-ti trimite invitatia.
 

Abh

Veteran
Donator
Înscris
21 Noi 2009
Mesaje
3.320
Re: DaedalusOnline - daedalusonline.ro

Am primit.
Cica astept parola.
 
Sus