Pacanele.net - Jocuri ca la aparate!

Veteran
Înscris
10 Mar 2011
Mesaje
1.459
Salutari,
Cei carora le plac jocurile de acest gen, ii invit sa se joace pe www.pacanele.net :)
Spuneti aici ce joc vreti sa jucati (daca nu e deja adaugat) si daca il gasesc, il adaug pe site :)
 
Membru
Înscris
1 Sep 2010
Mesaje
490
Chiar ma intrebam cand ai sa-l postezi ??;)) frumos succes cu siteul.
 
Membru Banat
Veteran
Donator
Înscris
26 Aug 2011
Mesaje
1.262
beleaaa :yahoo: deja am facut 2 milioane :)) dar nu vrea sa dea speciala aia la Book of Ra nici de nebun ~x(

Am luat 4 barbati ( 2 milioane ) pe 180 :))
 
Donator
Înscris
29 Mar 2011
Mesaje
358
Zimi si mie te rog daca nu te superi cum l-ai promovat? :-\
Eu unu nu reusesc cu metodele mele :-
 
Veteran
Înscris
10 Mar 2011
Mesaje
1.459
@severyk, bravo, poate ai noroc si in realitate sa castigi mai mult ca aici :)

@Mike220v, nu l-am promovat deloc, doar l-am optmiziat SEO si m-am ocupat de continut (multe cuvinte cheie si descrieri unice + un nume de domeniu bun asta imi aduce peste 80% trafic din google).
 
Membru Banat
Veteran
Donator
Înscris
26 Aug 2011
Mesaje
1.262
am facut dublaj de 50 milioane.In realitate,nu e ca pe net :p am pierdut destul incat sa imi para rau de fiecare data cand vad cate un aparat :p.
 
Veteran
Înscris
10 Mar 2011
Mesaje
1.459
severyk a spus:
am facut dublaj de 50 milioane.In realitate,nu e ca pe net :p am pierdut destul incat sa imi para rau de fiecare data cand vad cate un aparat :p.

Stiu ca nu e ca pa net, dar eu mereu am fost mai "norocos" la aparate. Cand aveam chef sa joc, ma duceam cu 1-2 ore inainte si urmaream cam ce bani se baga si ce se castiga la aparate, unde vedeam ca s-a pierdut cel mai mult, acolo jucam si nu am plecat nici o data pe minus, mereu am fost in castig :)
 
Membru Banat
Veteran
Donator
Înscris
26 Aug 2011
Mesaje
1.262
am avut si eu perioade cand nu plecat acasa fara 5,6 milioane... dar de vre-un an nu am mai castigat.ma duc cu prietenii si ei castiga,eu sunt singurul pe minus :)).
Ultima data am castigat acum 4 zile 115 lei cu 10 lei imprumutati de la un prieten
 
Veteran
Înscris
10 Mar 2011
Mesaje
1.459
Nu am mai jucat nici eu de ceva timp, nu am mai avut timp cu proiectele , au mai aparut si ceva probleme personale. Oricum, eu jucam mai mult din placere, ciudat sau nu, dar ma relaxau aparatele, poate asta e motivul pentru care castigam, nu imi faceam nervi, jucam cu calm. Daca fac un calcul total, cred ca am scos dublu din banii bagati in aparate, adica sunt pe profit (per total) :)
 
Veteran
Înscris
10 Mar 2011
Mesaje
1.459
Pentru pasionatii de pacanele, am adaugat jocuri noi :)
 
Veteran
Înscris
10 Mar 2011
Mesaje
1.459
Am depasit de 150 de jocuri si am optimizat site-ul sa se incarce mai rapid (sper sa se observe diferentele) :)
 
Sus