probux.com

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Membru
Înscris
31 Mai 2013
Mesaje
2
Site-ul nu mai plateste a devenit scam. Si era un site serios. Sunt curios daca aveti conturi acolo si ce parere aveti.
 
Membru
Înscris
30 Oct 2013
Mesaje
318
We are performing a small maintenance.

This won't take more than 48 hours.
Thank you for your understanding.

asta apare daca vrei sa intri pe forum la probux
 
Membru
Înscris
19 Iun 2010
Mesaje
343
Scam total,aveam vreo 20$ de scos si tot mint fara rusine cu "probleme paypal".Ma bucur ca sa pus la PTC Scam pentru ca aici merita.
 
Membru
Înscris
31 Mai 2013
Mesaje
2
Sa ne intelegem , a deschis cineva inaintea mea un topic ca site-ul plateste si a fost mutat la scam , exista totusi 1% posibilitatea sa se faca platile ...e si nu e scam
 
Membru
Înscris
7 Iun 2013
Mesaje
295
Vad ca la progrid se castiga 5 dolari pe banda rulanta. Oare cine mai da clicuri?
 
Membru
Înscris
21 Iul 2013
Mesaje
17
Nu stiu cata incredere va mai inspira,si oricum va fi cu limita de extragere,dar...ii dau 10% sanse sa mai revina
 
Membru
Înscris
3 Iul 2011
Mesaje
62
mirela30 a spus:
Voi mai dati clicuri? Cele 4 portocalii?
mai dai click'uri in cazul in care vrei sa strangi ceva $ si sa cumperi reclama. desi era singurul pt pe care activam nu cred ca are sanse de revenire, vad ca "au probleme" cu forumul mai nou, maine ne vom trezi ca tot site'ul are "probleme"
 
Membru
Înscris
21 Iul 2013
Mesaje
17
Pana dispare de tot,da.Pentru 2 minute pe zi...
Dar nici daca cumperi reclame nu cred ca le da drumul.La mine din 12 ore de "will be available" s-au transformat in 22.Toate semnele de scam
 
Membru
Înscris
3 Iul 2011
Mesaje
62
pacat, era un ptc bun tare, probabil, daca o fi adevarat, adminu s'a lamentat la a deschide si alte ptc, stim cu toti zvonu ca zapbux si fusebux au acelasi admin si poate asta a fost unul din motivele din care s'a dus la vale usor, usor, dar nimic nu e sigur. moderatorii ridica din umeri, adminul nu da nici un semn, doar aecrim ce a ramas fidela :))) acum daca i'au luat si forumul :| e nasol, pe cine mai raporteaza, cui ii mai "citeste drepturile"?:))
 
Membru
Înscris
31 Aug 2014
Mesaje
39
Hesller a spus:
pacat, era un ptc bun tare, probabil, daca o fi adevarat, adminu s'a lamentat la a deschide si alte ptc, stim cu toti zvonu ca zapbux si fusebux au acelasi admin si poate asta a fost unul din motivele din care s'a dus la vale usor, usor, dar nimic nu e sigur. moderatorii ridica din umeri, adminul nu da nici un semn, doar aecrim ce a ramas fidela :))) acum daca i'au luat si forumul :| e nasol, pe cine mai raporteaza, cui ii mai "citeste drepturile"?:))
Oare ce rost mai are viata ei acum ? . Eu ti-am zis o treaba ,s-ar putea ca aecrim si dupa 5 ani sa tot creada ca se mai deschide candva probux (in caz de se inchide )
 
Moderator
Veteran
Donator
Team Leader
Înscris
21 Iun 2013
Mesaje
4.556
Legenda spune că aecrim citește din TOS în loc de Biblie și se închină la icoane cu Probux...
 
Membru
Înscris
3 Iul 2011
Mesaje
62
mirela30 a spus:
Vad ca refii mei directi dau clicuri in fiecare zi. Si cei inchiriati.
degeaba o fac daca nu poti da cashout. cum ziceam, singura varianta e sa strangi bani pt reclama, dar dupa a postat altcineva, nu valideaza reclamele :)). toate sansele [taie]sunt[/taie] "favorabile" noua!
 
Membru
Înscris
30 Oct 2013
Mesaje
318
Salut , nu ride care are sa se deschida altul cit mai curind , prima data ia zis onbux , apoi probux , acum ca sa fie consecvent are ii puna o denumire din 7 litere .

ps. sint ferm convins ca onbux si probux sint unul si acelasi lucru , omul daca a vazut ca merge o data dece sa nu incerce si a doua oara , dupa cum se vede ia iesit si data asta , o sa la se sa treaca un timp apoi o ia de la inceput , daca nu cumva a inceput deja , sint citeva noi ptc-uri nou aparute promitoare la prima vedere , deci fara a investi ceva bani in publicitate , bani de plati efectuate instant etc nu prea sin sanse ca un ptc nou aparut sa reziste mult timp , bani nu se pune problema ca are de unde de la mine de la tine de la cei care au investit in defunctul probux .
 
Membru
Înscris
31 Aug 2014
Mesaje
39
Oricum la forum nu mai da drumul ,48 de ore este o noua minciuna pentru ca nu are nici un interes sa dea drumul la forum ca sa il injure lumea . Spre dezamagirea lu' aecrim
 
Membru
Înscris
9 Aug 2014
Mesaje
93
bai si ce-mi placea aici .. incepusem si eu bine .. refi inchiriati .. ceva banuti .. :\ dar sa dus ..chiar imi pare rau .
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus