Vadim Tudor la Antena 3 pe 21 oct 2014

Membru Banat
Veteran
Donator
Înscris
21 Mar 2013
Mesaje
991
http://www.youtube.com/watch?v=ClC1U6gUUvg

Acesta emisiune e adresata deputatilor corupti,judecatorilor vanduti,mafiotilor si contrabandistilor.
Daca in timpul vizionarii aveti senzatii neplacute de vina,mustrari in zona constiintei si roseata accentuata in obraji,adresati-va de urgenta la cea mai apropiata puscarie!
 
Membru
Înscris
24 Oct 2014
Mesaje
1
Cred ca este cel mai bun candidat la presedintie.Il voi vota cu mare respect de altfel fiindca e un om foarte destept.

Insa inca nu am vazut afise cu el...care o fii problema? Am auzit ca a luat peste 200,000 semnaturi si ca isi va vinde masina pentru campania electorala.
 
Membru
Înscris
12 Feb 2014
Mesaje
56
Vadim e patriot adevarat, nu ca altii. Si are o inteligenta cat toti cei 570 de parlamentari la un loc.
Pacatul lui e ca se aprinde repede si nu e asa diplomat si mincinos cum sunt politicienii la noi; se enerveaza repede omul.
Da, isi vinde masina, dar nu pe mai mult de 9-10.000 de euro ca s-a invechit, o are cam de 10 ani. asa spunea la o emisiune de curand.
Vedeti afisele mai ales ale lui V.V.Tonta peste tot. De unde credeti ca au ei atatia bani? Vadim nu are bani pentru ca nu isi vinde sufletul ca restul
politicienilor mafioti din romania. Eu o sa votez un patriot! chiar daca nu are sanse. :D In primul tur votez pe Vadim, in turul 2 contra neocomunistilor.
 
Veteran
Team Spirit
Înscris
30 Apr 2012
Mesaje
559
Pe vadin tudor voi vota si sper sa faca si restu acelasi lucru :ympeace:
 
Veteran
Donator
Înscris
14 Mar 2009
Mesaje
3.105
Il vor vota multi, si stiti dc? p
t ca nu avem pe cine vota,
problma e ca si asa nu va prinde turul 2.
Am multi amici care lucreaza la MAPN,
au o gramada de misiuni pe afara, au functii detul de inalte acolo,
toti mi-au zis ca pe Vadim il voteaza.
Acum nu stiu ce face restul, eu tot pe el il votez
 
Veteran
Team Spirit
Înscris
17 Noi 2013
Mesaje
738
Eu nu pot vota, dar am sa incerc sa ii fac pe parinti si bunici sa voteze cu Vadim,imi place de el chiar daca se enerveaza repede :))
 
Veteran
Donator
Înscris
31 Ian 2011
Mesaje
4.601
Ciprianvas a spus:
Eu nu pot vota, dar am sa incerc sa ii fac pe parinti si bunici sa voteze cu Vadim,imi place de el chiar daca se enerveaza repede :))

Daca ne gandim bine e vina lor ca tara e cum e nu ? Daca puneau piciorul in prag cand trebuia nu mai era ce era, acum totul sta in mainele celor ce sunt obsedati de facebook, too late.
 
Sus