29 Iulie . Se decide viitorul Romaniei

Veteran
Donator
Înscris
28 Mar 2009
Mesaje
2.991
Pe 29 iulie se decide viitorul Romaniei. Toata lumea la vot! Cine crezi ca va ajunge la Brutarie ? :)
 

Abh

Veteran
Donator
Înscris
21 Noi 2009
Mesaje
3.320
E oricum prea cald sa lucrezi intr-o brutarie acum. Dar poate se mai racoreste pana pe 29.
 
Membru
Înscris
15 Apr 2012
Mesaje
795
eu pun NU, ca sa-l scap de o grija, ca oricum o sa se ia astia de el in cont
 

Abh

Veteran
Donator
Înscris
21 Noi 2009
Mesaje
3.320
post070309_ceausescu_ill_be_back_stencil_graffiti_in_romania.jpg
 
Membru
Înscris
15 Iul 2012
Mesaje
111
nu se decide nimik..mafia din TARA HOTILOR..E PREZENTA..DIN 89...SI VA FI INKA 25 DE ANI..NU CONTEAZA CINE E LA BUCURESTI..MENTALITATEA ROMANILOR...E CEA DE HOTI...SI ASA VA RAMMANE...PANA NU SE VA INTRODUCE IN TARA HOTILOR PEDEAPSA CU MOARTEA...LA INFRACTIUNILE MAI GRAVE SI LA FURTURI...NIMIK NU SE VA SCHIMBA...IN BINE...

ASTA E REALITATEA... :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause:
 
Veteran
Donator
Înscris
28 Mar 2009
Mesaje
2.991
Votati-l pe nea Traian, poate asa ne intoarcem ca inainte de 89.. :)
 
Veteran
Donator
Înscris
28 Mar 2009
Mesaje
2.991
Nu pot sa stiu daca era mai bine sau nu pentru ca nu am trait vremurile respective.. :p
 
Donator
Înscris
27 Iun 2011
Mesaje
617
citez: "29 Iulie . Se decide viitorul Romaniei",crezi ca daca vine ponta si antonescu la putere astia vor face ceva pentru noi?
 
Veteran
Donator
Înscris
27 Ian 2010
Mesaje
1.321
07cpu a spus:
Nu pot sa stiu daca era mai bine sau nu pentru ca nu am trait vremurile respective.. :p
Poi si atunci de ce zici ca daca il votam pe el poate ne intoarcem ca si inainte de 89?
 
Donator
Înscris
6 Apr 2011
Mesaje
319
decat pe ponta si crin mai bine cu marinarul,cel putin el e presedintele de drept,sa isi continue mandatul,nu mi se pare corect ce a facut usl,crin antonescu nu e presedintele ales de popor si sincer nici nu i se potriveste acest rol.de bine de rau base are sustinerea UE,ponta si crin o au pe alui felix voiculescu cu antenele lui,tovarasului ilievici si o aveau pe alui nastase,dar el e la zdup,base l-a bagat ca asa a vrut,saracul a fost curat ca lacrima,dar pdl-ul asta ....=))
 
Sus