Campionatul Romaniei fotbal

Veteran
Donator
Înscris
4 Sep 2013
Mesaje
1.109
FC Dinamo Bucuresti castiga !!! ;) Steaua poate sa retrogradeze din partea mea :))) HAI DINAMO !!! :p
 
Veteran
Donator
Înscris
4 Sep 2013
Mesaje
1.109
AlleXyS a spus:
ovidiu nu stiam ca e zi de glume azi :)))
Realist vorbind, Dinamo nu prea are sanse dar vreau sa nu castige Steaua :)) Steaua s-ar putea sa "sufere" in acest retur si este posibil ca Astra sau Petrolul (Petrolul are cele mai mari sanse, dupa parerea mea) sa faca o surpiza ;)
 
Membru
Înscris
23 Aug 2013
Mesaje
255
sa "sufere"?cum ai ajuns tu la concluzia ca steaua va suferi in acest retur?
 
Veteran
Donator
Înscris
5 Apr 2011
Mesaje
636
Crystyan a spus:
sa "sufere"?cum ai ajuns tu la concluzia ca steaua va suferi in acest retur?
Daca nu ai inteles se refera la faptul ca steaua va trata adversarii de sus si vor pierde campionatul ceea ce nu se va intampla.
Dinamo mai are mult de asteptat pana sa castige campionatul daca nu se investesc bani serios. Petrolul a castigat doar la capitolul imagine prin aducerea lui Mutu si Zicu, sunt asteptari mari de la cei doi si nu vor face mare lucru pe plan fotbalistic, poate doar pe plan monden Mutu sa iasa in fata. Astra va continua cu acuzele la adresa stelei si se vor pierde pe drum. Am curaj sa pariez ca Steaua iese campioana.
 
Veteran
Donator
Înscris
4 Sep 2013
Mesaje
1.109
Crystyan a spus:
sa "sufere"?cum ai ajuns tu la concluzia ca steaua va suferi in acest retur?
Ti-a explicat cipry08 in mare parte la ce m-am referit prin acel cuvant. Este foarte posibil ca Steaua sa se creada camioana de acum si sa joaca "la misto" cateva meciuri (poate mai multe decat ar crede unii :))) si in acest fel Astra si Petrolul sa poata profita de acest lucru pentru ca ei au o motiviatie foarte mare pt ca nu au mai fost la nivel inalt de mult timp (fara sa ne referim la ultimii ani cand au inceput sa se ridice pe plan fotbalistic). Depinde foarte mult de Reghecampf daca acest lucru se va intampla sau nu...
 
Membru
Înscris
15 Aug 2009
Mesaje
55
Steaua pentru ca au adunat tot ceea ce este bun in Romania asta si prin investitiile realizate
S-a realizat o diferenta de valoare fata de alte echipe care au buget mai mic alocat.
 
Membru
Înscris
9 Mai 2013
Mesaje
124
Ovidiu94 a spus:
FC Dinamo Bucuresti castiga !!! ;) Steaua poate sa retrogradeze din partea mea :))) HAI DINAMO !!! :p
Nu stiu cum ar putea Dinamo sa castige avand in vedere ca este la 19 puncte de steaua :)) ..Poate o transferati si pe Babenco pentru retur :bcow:

Hai Steaua ! :yahoo:
 
Veteran
Donator
Înscris
4 Sep 2013
Mesaje
1.109
ctrl a spus:
Ovidiu94 a spus:
FC Dinamo Bucuresti castiga !!! ;) Steaua poate sa retrogradeze din partea mea :))) HAI DINAMO !!! :p
Nu stiu cum ar putea Dinamo sa castige avand in vedere ca este la 19 puncte de steaua :)) ..Poate o transferati si pe Babenco pentru retur :bcow:

Hai Steaua ! :yahoo:
Cand am postat eu, Dinamo inca mai avea ceva sanse, acum e clar cine o sa castige titlul :(
 
Sus