Vand credit Cosmote, Orange, Vodafone - Plata MB/AP si PP(doar pentru anumite persoane)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Membru
Înscris
21 Ian 2011
Mesaje
95
NUMAI PRIN COD DE REINCARCARE

NOU Pocket Minutes cosmote - 1.5$ Moneybookers
Pocket Minutes cosmote - 1.6$ AlertPay(Payza)/PP
PIN de reincarcare cu 100 de min si 10 MB pe cosmote - 2.1$ Moneybookers
PIN de reincarcare cu 100 de min si 10 MB pe cosmote - 2.3$ AlertPay(Payza)/PP


1€ credit = 2$ Moneybookers
1€ credit = 2.1$ AlertPay(Payza) sau 1.65€PP


Valoarea minima de reincarcare este de:

Cosmote minim 1€ prin transfer credit
Cosmote minim 5€ prin pin de reincarcare
Orange minim 3€ € prin pin de reincarcare
Vodafone minim 4€ prin pin de reincarcare
Vodafone se poate reincarca cu valori de la 1E prin reincarcare directa ceea ce insemnand ca veti primii creditul direct pe telefon fara a primii un pin de reincarcare - Atentie nu este transfer credit!

Oferta completa: credit, extraoptiuni de minute, reincarcare cartela internet pentru:
Cosmote click AICI
Orange click AICI
Vodafone click AICI
sau o gasiti si pe http://numarascuns.ucoz.ro/index/reinca ... onica/0-10


Cei interesati pot face plata corespunzatoare valorii de reincarcare in MB/PP/AP pe adresa numarascuns.ucoz.ro@gmail.com iar la detaliile platii trebuie sa-mi specificati urmatoarele:
- Valoarea de reincarcare (asta oricum o deduc si eu din suma trimisa), numarul de telefon in cazul in care vreti valori cuprinse intre 1-4€ pe cosmote pentru a efectua transferul creditului sau pentru valori cuprinse intre 1-3€ pe vodafone pentru a reincarca folosind serviciul reincarcare directa!
- Reteaua pe care vreti creditul
- Si userul de pe club!

Plata In MB/Skrill va fi efectuata in $. Daca gasesc plati in alta moneda iar datorita comisionului de conversie intre moneda in care efectuati plata si moneda contului meu MB($) valoarea care imi intra mie efectiv in cont este mai mica decat valoarea care trebuie platita va voi returna banii (in cazul in care nu sunteti de acord sa platiti diferenta) mai putin comisionul pe care MB mi-l opreste la fiecare trimitere!
Plata in PP va fi efectuata in EURO(€) si trebuie sa fie ca GHIFT, voi da refund oricare plati care nu este ca ghift iar ulterior voi renunta la acea tranzactie! - In paypal accept doar de la veteranii in sus pe acest forum -
Plata in AP/Payza trebuie sa fie ca DONATIE, voi da refund oricare plati care nu este ca donatie iar ulterior voi renunta la acea tranzactie!

Eu intru zilnic dupa ora 21 pe club si pe MB/AP & PP iar in cazul in care vad o plata in maxim 5 minute aveti codul pin sau transferul in functie de valoarea creditului pe care il vreti! deci intre 21:00 si 23:30 cel mai tarziu in ziua in care veti efectua plata veti primii si codul pin

Intrucat s-a dovedit pana acum ca sunt user de incredere si am trimis creditul persoanelor care au platit incepand de acum nu voi mai trimite primul!
___________________________________________________________________________________________________________________________________
Lista celor care au cumparat credit:
05/05/2012 EdwardGraphics - 5€ Vodafone TRIMIS
11/05/2012 Xcite - 4€ Orange TRIMIS
15/05/2012 Marel - 5€ Cosmote TRIMIS
18/05/2012 Marel - 2€ Cosmote TRIMIS
19/05/2012 EdwardGraphics - 6€ Vodafone TRIMIS
20/05/2012 Marel - 5€ Orange TRIMIS
 
Membru
Înscris
20 Apr 2012
Mesaje
5
Re: Vand credit Cosmote, Orange, Vodafone - Plata MB si PP(doar pentru anumite persoane aceasta meto

Salut as avea nevoie de 5 euro cosmote!
Zimi cati lei MB doresti pe ei!
Dami si un pm cu id tau!
 
Membru
Înscris
21 Ian 2011
Mesaje
95
Re: Vand credit Cosmote, Orange, Vodafone - Plata MB si PP(doar pentru anumite persoane aceasta meto

ti-am raspuns prin mesaj privat! Cu intarziere, deoarece pe timpul zilei sunt la servici!
 
Membru
Înscris
21 Ian 2011
Mesaje
95
Re: Vand credit Cosmote, Orange, Vodafone - Plata MB si PP(doar pentru anumite persoane aceasta meto

UP :ymsmug:
 
Membru
Înscris
7 Iul 2011
Mesaje
130
Re: Vand credit Cosmote, Orange, Vodafone - Plata MB si PP(doar pentru anumite persoane aceasta meto

as vrea si eu 5 euro credit in cosmote vinzi cu cod sau incarcare?
 
Membru
Înscris
21 Ian 2011
Mesaje
95
Re: Vand credit Cosmote, Orange, Vodafone - Plata MB si PP(doar pentru anumite persoane aceasta meto

@k2n3 ti-am raspuns prin mp ;)
 
Membru
Înscris
21 Ian 2011
Mesaje
95
Re: Vand credit Cosmote, Orange, Vodafone - Plata MB si PP(doar pentru anumite persoane aceasta meto

:ymbringiton: UP
 
Donator
Înscris
3 Mai 2012
Mesaje
21
Re: Vand credit Cosmote, Orange, Vodafone - Plata MB si PP(doar pentru anumite persoane aceasta meto

scuze de dublu post dar nu pot raspunde la privat, ti-am trimis. :)

LE : multumesc, recomand, user serios si promt :)
 
Membru
Înscris
21 Ian 2011
Mesaje
95
Re: Vand credit Cosmote, Orange, Vodafone - Plata MB si PP(doar pentru anumite persoane aceasta meto

up!
Recent am introdus si transfer credit pe cosmote cu valori incepand de la 1E!
 
Membru
Înscris
21 Ian 2011
Mesaje
95
Re: Vand credit Cosmote, Orange, Vodafone - Plata MB si PP(doar pentru anumite persoane aceasta meto

UP!
 
Membru Banat
Veteran
Donator
Înscris
3 Sep 2011
Mesaje
468
Re: Vand credit Cosmote, Orange, Vodafone - Plata MB si PP(doar pentru anumite persoane aceasta meto

User serios, am cumparat de la el 4 euro orange. Cumparati cu incredere !
 
Membru
Înscris
21 Ian 2011
Mesaje
95
Re: Vand credit Cosmote, Orange, Vodafone - Plata MB si PP(doar pentru anumite persoane aceasta meto

UP

am mai adaugat si PIN de reincarcare cu 100 de min si 10 MB pe cosmote - 1.5€* Moneybookers
 
Donator
Înscris
9 Ian 2010
Mesaje
2.524
Re: Vand credit Cosmote, Orange, Vodafone - Plata MB si PP(doar pentru anumite persoane aceasta meto

Multumesc pentru promtitudine.
Recomand! :)
 
Membru
Înscris
21 Ian 2011
Mesaje
95
Cu placere Marel, iar incepand de acum am introdus oficial si plata prin AP/Payza ;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus