Loto Polonia Multi 1, 2

Veteran
Team Spirit
Înscris
2 Dec 2011
Mesaje
504
Salutare...
Cred ca stiti despre ce vreau sa discutma in acest topic :) si anume loteria din Polonia Multi 1 si 2, 20/80 numere :)

cei care joaca la asa ceva, va rog sa discutam aici cum alegeti numerele sau alte tips'uri, daca sunteti de acord sa le impartasiti :)
 
Membru
Înscris
27 Dec 2010
Mesaje
80
pai uite propria mea experienta cu loto polonia .
am bagat cam 200 bilete 3/3 cu 1 leu. (in aproximativ o luna)
din cele 200 de bilete am castigat cam 5 (aprox 300 lei) deci nu e un castig cine stie ce
numerele le puneam aleator
 
Membru Banat
Veteran
Înscris
29 Apr 2011
Mesaje
2.145
Eu am jucat foarte mult la aceasta loterie , ba chiar mi-am deschis si blog cu rezultate ( http://loto-polonia.blogspot.ro/ ) dar nu cred ca exista vreun secret cum poti castiga. Decat sa joci martignale pe un singur numar. Eu joc cu 1 leu/bilet si bag 3 numere . De cele mai multe ori pierd la un singur numar.
Bafta dar mai bine va tineti banii decat sa ii jucati la aceasta loterie. Totu tine de noroc zic eu.:)
 
Veteran
Team Spirit
Înscris
2 Dec 2011
Mesaje
504
top49 a spus:
Eu am jucat foarte mult la aceasta loterie , ba chiar mi-am deschis si blog cu rezultate ( http://loto-polonia.blogspot.ro/ ) dar nu cred ca exista vreun secret cum poti castiga. Decat sa joci martignale pe un singur numar. Eu joc cu 1 leu/bilet si bag 3 numere . De cele mai multe ori pierd la un singur numar.
Bafta dar mai bine va tineti banii decat sa ii jucati la aceasta loterie. Totu tine de noroc zic eu.:)

dap si eu am pus 7 bilete 3/3 , si 3 bilete au iesit 2/3 :))

ma gandeam la un martingale pe un singur numar, miza incepand de la 10 lei, apoi se dubleaza, maxim de 5 ori sa pariez sa am castig pana in 600 lei, sa nu imi ia taxa aia :)
 
Membru Banat
Veteran
Înscris
29 Apr 2011
Mesaje
2.145
Da stiu dar am incercat eu martignale dar am jucat doar o zi, adica de 2x am pariat pe numaru 13 si a doua oara am dublat miza. Si m-am oprit am zis ca nu iasa si ziua urmatoare seara a iesit.:D asta e.
 
Veteran
Team Spirit
Înscris
2 Dec 2011
Mesaje
504
am facut o simulare:

10lei......35.71 profit 25.71
20lei......71.43 profit 41.43
40lei......142.84 profit 72.84
80lei......285.71 profit 135.71
160lei.....571.43 profit 261.43

daca iese macar a 3'a zi, e super :) dar daca nu iti ies in primele 5 extrageri, pierzi 310 lei :))
 
Membru Banat
Veteran
Înscris
29 Apr 2011
Mesaje
2.145
Si avand in vedere ca sunt 2 extrageri pe zi, in 3 zile nu mai ai bani. :)))
 
Veteran
Donator
Înscris
14 Mar 2009
Mesaje
3.105
O intrebare :) .. nu preale am cu loto in general.. de obicei suntun tip` ghinionist . in general

O intrebare .. de ex pun 1leu 3 numere .. ce trebuie sa imi iasa ca sa castig .. e numere din cele 20 extrase.. sau primele 3 numere extrase !? .. si cat castig la 3 numere !?
 
Membru
Înscris
27 Dec 2010
Mesaje
80
Razvan a spus:
O intrebare :) .. nu preale am cu loto in general.. de obicei suntun tip` ghinionist . in general

O intrebare .. de ex pun 1leu 3 numere .. ce trebuie sa imi iasa ca sa castig .. e numere din cele 20 extrase.. sau primele 3 numere extrase !? .. si cat castig la 3 numere !?
in urna sunt 80 de numere . din cele 80 de numere se extrag 20 la intamplare. tu pe biletul tau pui 3 numere cu 1 leu . ca biletul sa fie castigator trebuie ca cele 3 numere puse de tine pe bilet sa afle in cele 20 de numere extrase din totalul de 80. deci pui 1 leu pe 3 numere , daca castigi iei ~ 60 lei .
 
Membru
Înscris
31 Mar 2011
Mesaje
129
crysty89 a spus:
cei care joaca la asa ceva, va rog sa discutam aici cum alegeti numerele sau alte tips'uri, daca sunteti de acord sa le impartasiti :)


Salut cred ca te pot ajuta eu daca doresti in curand voi creea un site despre loto cum am mai facut de altfel dar nimeni nu a dat importanta, eu sincer am castigat in jur de 5000 de lei de pe urma loteriei. Sunt sanse reale de castig dar trebuie sa joci si nu aleatori. Eu folosesc un program specializat pentru asa ceva sincer acesta si nici vreun altul nu iti va prezice niciodata numerele, tot ce poti face e sa analizezi putin situatia si se castiga. Va voi tine la curent cu acesct site si sper sa fie unul de succes de aceasta data.
 
Membru
Înscris
31 Mar 2011
Mesaje
129
yocosmintuf49 a spus:
pai uite propria mea experienta cu loto polonia .
am bagat cam 200 bilete 3/3 cu 1 leu. (in aproximativ o luna)
din cele 200 de bilete am castigat cam 5 (aprox 300 lei) deci nu e un castig cine stie ce
numerele le puneam aleator


Daca vin eu cu o solutie dovedita ce zici te bagi ? $-)
 
Membru
Înscris
31 Mar 2011
Mesaje
129
top49 a spus:
Eu am jucat foarte mult la aceasta loterie , ba chiar mi-am deschis si blog cu rezultate ( http://loto-polonia.blogspot.ro/ ) dar nu cred ca exista vreun secret cum poti castiga. Decat sa joci martignale pe un singur numar. Eu joc cu 1 leu/bilet si bag 3 numere . De cele mai multe ori pierd la un singur numar.
Bafta dar mai bine va tineti banii decat sa ii jucati la aceasta loterie. Totu tine de noroc zic eu.:)


Daca esti ambitios si vrei sa castigi o poti face mai usor la o alta loterie. Este buna teoria ta dar castigul este foarte mic si sansele sunt foarte putine.
Aceasi schema am folosito eu si am castigat in jur de 5000 in decursul unui an. :p
 
Membru
Înscris
31 Mar 2011
Mesaje
129
crysty89 a spus:
am facut o simulare:

10lei......35.71 profit 25.71
20lei......71.43 profit 41.43
40lei......142.84 profit 72.84
80lei......285.71 profit 135.71
160lei.....571.43 profit 261.43

daca iese macar a 3'a zi, e super :) dar daca nu iti ies in primele 5 extrageri, pierzi 310 lei :))

Aceasta schema este foarte riscanta pentru ca Loteria este un joc de noroc bazat pe Legea Hazardului.
Eu am incercat-o la o alta loterie dar numai in modul Simulare. Pentru a castiga la loto mai intai trebuie sa urmaresti mai multe lucruri eu ma bucur de o experienta mare la capitolul acesta am pierdut foarte mult timp sa fac diverse statistici si multe altele ce e drept am si castigat dar mai intai de toate am analizat toate lucrurile. Si voi veni cu ceva nou sa demonstrez tuturor ca se poate castiga. Eu imi voi pune toata munca la bataie si voi demonstra lucrul acesta.
 
Membru
Înscris
8 Ian 2012
Mesaje
125
toton3l ai zis k folosesti un program, l-ai facut tu sau de unde il ai ?
 
Membru
Înscris
31 Mar 2011
Mesaje
129
ionutz007 a spus:
toton3l ai zis k folosesti un program, l-ai facut tu sau de unde il ai ?

Am alergat foarte mult dupa el.

la-m luat de pe net am 25$ pe el dar isi face treaba incet dar sigur.
Asa cum am zis mai sus voi revenii cu un nou site, nu sunt la prima incercare dar nu imi pierd ambitia de a dovedii.
Pana acum nimeni nu m-a ascultat dar o parte din vina o am si eu daca faceam 2 PrintScreen la 2 bilete eram poate mai credul dar voi avea si acel Print in curand si poate nu de la mine ci de la cineva care vrea sa incerce teoria mea.
 
Membru
Înscris
17 Mar 2013
Mesaje
1
Un alt sistem de joc este sa imi aleg cele mai extrase 2 numere (n1 si n2) si le joc impreuna cu cea mai extrasa decada(d1, d2, ... ,d10). Vad cele mai extrase numere si cea mai extrasa decada din momentul respectiv la statistici loto polonia.

Deci voi juca zece bilete: n1 n2 d1, n1 n2 d2, ..., n1 n2 d10. Avantajul este ca numai 2 numere trebuie sa ghicesc din 3, pentru ca al 3-lea rezulta din decada. Este putin probabil ca o decada sa nu apara deloc la o extragere. Daca iese un numar din decada aleasa de mine, atunci am un bilet castigator la Loto Polonia (asta daca le-am nimerit si pe celelalte 2).

Cel mai bun site dedicat Loto Polonia 20/80: www.lotopolonia247.com.

Bafta la joc !
 
Veteran
Donator
Înscris
28 Feb 2013
Mesaje
1.079
la loteria asta joc zilnic aproape, scoti lejer 40-50 de lei zilnic cu 10 lei bagati daca le bagi cu cap cifrele :)
 
Membru
Înscris
24 Feb 2011
Mesaje
20
Pentru ca tot va pierdeti mult timp cu studierea arhivelor, ca sa aflati care sunt cele mai extrase numere la loto polonia, am pregatit statistici exacte care arata sub forma unui grafic, numarul de aparitii pentru fiecare numar in parte de la 1 la 80, iar aceste grafice sunt postate saptamanale si lunar.

EXEMPLU:

15-21-iunie-loto-polonia-1024x303.png


Nu mai pariati la casele de pariuri care ofera cote mici pentru loto polonia!

Studiati cote loto polonia si veti observa cu verde casele de pariuri care ofera cele mai mari cote,cu portocaliu pentru cote medii si rosu cotele mici.

Daca sunt si incepatori printre noi, cititi tutorialul despre cum se joaca la loto polonia.

Rezultatele la loto polonia se afiseaza imediat dupa extragere de catre un robot pe Loto-Polonia.RO !
 
Sus