Sondajro - sondajro.com (SCAM)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Membru
Înscris
21 Ian 2011
Mesaje
283
Re: Sondajro - sondajro.com

cris27 a spus:
Va tin la curent, dupa calculele mele in legatura cu ce spun ei acolo,ar trebui de azi intr-o saptamana sa primesc"confirmarea"..
Va tin la curent cu tot ce se intampla
In FAQ zice un pic altfel : :))
'Plăţile în serviciul nostru se efectuează după data de 6 a lunii, care urmează luna în care a fost acceptată cererea de retragere a plăţii. Dacă nu aţi prezentat cererea sau nu aţi depăşit pragul de retragere a banilor, câştigul dumneavoastră nu va disparea, ci va fi transferat pe luna următoare. Adică dacă cererea a fost acceptată pe 23 martie, plata va avea loc după data de 6 aprilie'
Daca combini cele 2 versiuni o varianta ar fi ca, fiind la prima plata nu vei fi platit in 6 octombrie ci o saptamana mai tarziu :D
Sau in 2015, care e dupa "6 a lunii" :p
Pana una alta am trecut si eu de 300 euro asa ca luna viitoare voi avea si eu mari emotii... :ymparty:
 
Donator
Înscris
21 Iun 2012
Mesaje
343
Re: Sondajro - sondajro.com

:)) cata lume spera sa ajunga la 500 de euro si sa-i scoata..va-ti gandit ce o sa faceti cu 500 de euro dupa data de 6 a luni octombrie? :)) :-?
Va zic eu ca nu o sa vedeti un 1 euro de la siteul asta dar 500..:))
 
Membru
Înscris
21 Ian 2011
Mesaje
283
Re: Sondajro - sondajro.com

pletosul a spus:
:)) cata lume spera sa ajunga la 500 de euro si sa-i scoata..va-ti gandit ce o sa faceti cu 500 de euro dupa data de 6 a luni octombrie? :)) :-?
Va zic eu ca nu o sa vedeti un 1 euro de la siteul asta dar 500..:))
Bineinteles ca ne-am gandit, ii bagam in JBP (sau Profit Clicking, mai vedem) :p
 
Membru
Înscris
28 Mar 2012
Mesaje
57
Re: Sondajro - sondajro.com

Sa inteleg ca e scam,de indata ce nu sa laudat nimeni cu plata? :D
 
Membru
Înscris
13 Iul 2011
Mesaje
432
Re: Sondajro - sondajro.com

Mie nu imi da decat 24$ pt sondajele facute desi le fac pe toate 4.Ma fura cu unu mereu.
 
Veteran
Donator
Înscris
18 Noi 2011
Mesaje
769
Re: Sondajro - sondajro.com

e scam 100 %, zice ca schimba reclamele la 24 ore dar nu le schimba, intrebarile is banale si is aceleasi pentru toate sondajele, nu va mai pierdeti timpu aiurea
 
Membru
Înscris
14 Sep 2012
Mesaje
65
Re: Sondajro - sondajro.com

Ceea ce ne face sa continuam macar de dragul de a face "500euro" virtual si in FQA scrie ceva de data de 6 cu o saptamana oricum nici eu nu cred dar pana atunci merg inainte deocamdata am 790.euro
 
Membru
Înscris
7 Sep 2012
Mesaje
58
Re: Sondajro - sondajro.com

La ce sume pretind ei ca platesc, sunt sigur ca e scam. Nu da nimeni atatia bani aproape "Degeaba"
 
Membru
Înscris
14 Sep 2012
Mesaje
65
Re: Sondajro - sondajro.com

Inca suntem in asteptare cel putin eu, pana pe data de 6 octombrie o sa fac 1000 euro,desi nu cred absolut nimic din acest site,speranta moare ultima.......In Romania poti incerca orice
 

Abh

Veteran
Donator
Înscris
21 Noi 2009
Mesaje
3.320
Re: Sondajro - sondajro.com

Am un mesaj pentru cel care a trimis mass mailul asta, esti mai mult ca sigur de pe forum altfel nu stiu de unde luai mailul meu:
Salut. Vin din partea http://www.sondajro.com si as vrea, cu acordul tau, sa-ti propun sa te inscrii pe site-ul nostru pentru a face usor bani online.
Pentru a te putea alatura echipei noastre trebuie sa te inscrii la link-ul urmator http://sondajro.com/?ref=131724 daca esti interesat.
Procedura este simpla: transmiteti link - ul oricarei persoane. Persoana respectiva urmeaza sa se înregistreze pe http://sondajro.com/?ref=131724
Dupa ce ea finiseaza inregistrarea in Programul de Parteneriat, Dumneavoastra imediat veti obtine un bonus unic de 5 euro.
De asemenea, la fiecare activitate a Refferal – ului dumneavoastra obtineti 15% din castigul lui.
De exemplu, persoana care a venit pe site cu link-ul Dumneavoastra a castigat 60 euro. Deci dumneavoastra obtineti 5 euro adaugatoare. Persoana respectiva este referral – ul dumneavoastra.
Transmiteti link-ul de registrare in proiect prietenilor si cunoscutilor Dumneavoastra si in asa mod castigul Dumveavoastra va creste.
La inregistrare primesti AUTOMAT 20euro
Avantaje:
1. Pentru fiecare utilizator inregistrat in sistem cu link-ul dumneavoastrs – obtineti 5 euro.
2. Pentru activitatea refferal – ului dumneavoastrs obtineti 15 % din csdtigul lui.
Înregistrarea referral - urilor de pe aceeadi adresa IP este strict interziss!
Înregistrarea a mai multor account - uri este interziss.
În caz de incalcare a regulilor accounturile vor fi blocate.

Exista multi prosti printre noi si intalnim in fiecare zi astfel de oameni fie ca vrem fie ca nu vrem. Dar din toti prostii peste care am dat recent, tu iei medalia de aur la proba de cretinitate pe internet. Esti mai prost chiar decat Bianca Dragusanu, oricat de imposibil ar parea asta.
Lasa-te de internet ca e prea complicat pentru tine.
 
Membru
Înscris
17 Mai 2012
Mesaje
144
Re: Sondajro - sondajro.com

eu 80% din siteurile romanest m-au pacalit germani sunt mai seriosi
 
Membru
Înscris
14 Sep 2012
Mesaje
65
Re: Sondajro - sondajro.com

Nu avem de unde sa stim in ciuda faptului ca platesc prea mult pentru un nimic,suntem in asteptare cu toti
Eu am ajuns la 1054 Euro fabulos sa faci atat in mai putin de 1 luna
In sinea mea cred ca e o schema de adunare de utilazatori
Dar in mintea mea e si o mica speranta ca din cei 1054 euro macar sa ma aleg cu 100 euro si asa e un vis destul de maret intr-o tara atat de mica
 
Membru
Înscris
31 Mar 2011
Mesaje
129
Re: Sondajro - sondajro.com

cris27 a spus:
Dar in mintea mea e si o mica speranta ca din cei 1054 euro macar sa ma aleg cu 100 euro si asa e un vis destul de maret intr-o tara atat de mica


Eu as zice ca e posibil sa iei ceva, dar ar fi de genu 1.05 $ in momentul asta, si asta doar dak ar plati sa vedem eu am ocolit site-ul imediat pentru ca mi-a adus aminte de porcaria aia de VirtaPay numai acolo se faceau asa usor banii.
 
Membru Banat
Veteran
Donator
Înscris
7 Aug 2010
Mesaje
467
Re: Sondajro - sondajro.com

Multi dintre voi ar trebui sa primiti bani maine daca nu ma insel, nu ? :)) sa ma anuntati si pe mine daca v'au platit ! =)) :drinks:
 
Veteran
Donator
Înscris
25 Aug 2011
Mesaje
1.119
Re: Sondajro - sondajro.com

deci a primit cineva bani?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus