Sensebux - sensebux.com

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Membru
Înscris
21 Sep 2012
Mesaje
183
26 directi am momentan balance: 1.75$ maine poate voi reusi sa inchiriez si eu niste refi :D
 
Membru
Înscris
2 Mar 2013
Mesaje
91
Salut ! am o problema cu Sensebux , nu imi da voie sa deskid ads-urile, mi le arata , dar nu le pot deschide. a patit careva dintre voi asta ? ( folosesc internet explorer dar nu cred ca asta ar putea fi cauza, si am dezactivat si pop-up blocker dar nimic )
 
Membru
Înscris
17 Noi 2012
Mesaje
200
florinita a spus:
Salut ! am o problema cu Sensebux , nu imi da voie sa deskid ads-urile, mi le arata , dar nu le pot deschide. a patit careva dintre voi asta ? ( folosesc internet explorer dar nu cred ca asta ar putea fi cauza, si am dezactivat si pop-up blocker dar nimic )
Salut, poate ai dat click`urile pe ziua respectiva si de asta nu mai puteai sa le vizualizezi din nou, daca trimiti un ticket catre admin sigur te va ajuta, in cazul in care inca nu sa remediat problema.
 
Membru
Înscris
2 Mar 2013
Mesaje
91
xtreamboy a spus:
florinita a spus:
Salut ! am o problema cu Sensebux , nu imi da voie sa deskid ads-urile, mi le arata , dar nu le pot deschide. a patit careva dintre voi asta ? ( folosesc internet explorer dar nu cred ca asta ar putea fi cauza, si am dezactivat si pop-up blocker dar nimic )
Salut, poate ai dat click`urile pe ziua respectiva si de asta nu mai puteai sa le vizualizezi din nou, daca trimiti un ticket catre admin sigur te va ajuta, in cazul in care inca nu sa remediat problema.
oi fi eu nou in bransa dar stiu macar atat :)) de doua zile incerc sa dau si nu a mers, n-am reusit de cand m-am inregistrat sa vizualizez vreo reclama .. si da, le-am trimis ieri un tiket , sa vad ce rezolv...
 
Membru
Înscris
2 Mar 2013
Mesaje
91
acum am scris si pe forum adminului , ca am vazut ca a raspuns destul de repede la problemele altora.. :D mersi pt raspuns oricum.
 
Donator
Înscris
12 Apr 2013
Mesaje
82
cel mai probabil ai dat clickurile si nu au trecut 24h ;) maine iti va merge
 
Membru
Înscris
21 Sep 2012
Mesaje
183
Am ajuns si la 28 directi :p sper sa ajung la 30 pana maine :) azi am inchiriat si eu 6 refi :)
 
Membru
Înscris
2 Mar 2013
Mesaje
91
juanyto a spus:
cel mai probabil ai dat clickurile si nu au trecut 24h ;) maine iti va merge
doua zile la rând am încercat sa dau clikurile si nu am reuşit , le vedeam dar nu le puteam deschide
 
Membru
Înscris
21 Sep 2012
Mesaje
183
Voua cum va merge? :D eu am 2$ deja 6 refi inchiriati si 38 directi :p si nu ma opresc aici vreau sa aduc 75 :yahoo:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus