Filezy - filezy.net

Membru
Înscris
23 Feb 2011
Mesaje
493
Host de stream si download.

Programul de plata se poate vedea la "Affiliate Program" fara a fi inregistrat.
Plateste pt. stream si download.

Min. de plata :
25$ in PP
35$ in Payza
50$ in LR
Plateste 1 data pe saptamana.

Acceptat pe tv-links, vidics, alluc, iwatch.

Remote upload merge super.

http://filezy.net/free524.html
 
Veteran
Înscris
19 Iul 2010
Mesaje
1.468
ar cam fii ceva note de plata pe net din cate am gasit una e din 13.03.2013
 
Veteran
Înscris
2 Apr 2010
Mesaje
678
M-a rugat adminul acestui site sa fac un mic update, sper sa nu deranjez pe nime, nu am link de referral .

"Buna ziua tuturor userilor ClubPTC,

Vrem sa prezentam Filezy.net comunitatii ClubPTC.

Ce este Filezy?
Filezy este un serviciu de hosting de fisiere gratuit. Furnizam viteze mari de descarcare si incarcare.

De ce Filezy?
Furnizam viteze mari de decarcare si incarcare si suport premium incarcatorilor nostrii.

Incarcare
Furnizam urmatoarele optiuni:
- Incarcare Web
- Incarcare FTP
- Incarcare remote - Incarcare de pe alte siteuri( precum Rapidshare, Netload si Bitshare pentru userii inregistrati)
- z-o-o-m Uploader


Planul nostru PPD

Eventuale castiguri pentru 10000 downloduri (PPD)

Size / Group* 50 MB 50 - 100 MB 100 - 250 MB 250 - 500 MB 500 - 1000 MB > 1000 MB
I $30 $30 $30 $30 $30 $30
II $15 $15 $15 $15 $15 $15
III $10 $10 $10 $10 $10 $10
IV $5 $5 $5 $5 $5 $5

Tari:
I

United States, Canada, United Kingdom, Germany, Australia, France, Netherlands
II

Spain, Italy, Switzerland, Belgium, Romania
III

Austria, Brazil, Czech Republic, Denmark, Greece, India, Indonesia, reland, Israel, New Zealand, Norway, Poland, Portugal, Russia, Sweden, Turkey, Hungary
IV

All others


Castig pasiv
Avem plan de recomandare stabil. Cand un utilizator se inregsitreaza sub link-ul tau de recomandare, 5% din profitul acestuia se crediteaza contului tau.

Webmasters
Daca ai un site, poti incepe sa castigi chiar acum! Inregistreaza si confirma site-ul tau din panoul de recomandare. Castigi 10% din banii generati de traficul pe care il trimiti. Poti vedea toate bannere-le noastre aici - http://filezy.net/affiliates.html

Plati


PayPal
Minim de plata: 10USD In fiecare zi

Payza
Minim de plata: 30USD De doua ori pe luna

Western-union
Minim de plata: 200USD O data pe luna

Bank Transfer
Minim de plata: 500USD O data pe luna


Conversii

Acum ai optiunea sa convertesti fisierele video in MP4
GdjRks2.png



OPTIUNI NOI (19 MAI 2013)

- Suport pentru subtitrari : Acum poti incarca subtitrari pentru fisierele video flv/mp4. Mergi in managerul de fisiere si sub campul "subtitle" vei gasi optiunea de adaugare a subtitrarii (.srt) a fisierului.
- Torrent Leech : Am adaugat optiunea de torrent leech, poti incarca maxim un torrent deocamdata deoarece inca suntem in stadiu beta si vrem sa fim siguri ca totul decurge fara probleme.
- Stergere Foldere : Managerul de fisiere a fost curatat si am adaugat optiunea de a sterge foldere.


(*UPDATAT 27 APRILIE 2013)

Limite pentru userii neinregistrati:
- 200kbps viteza de descarcare.
- timp de asteptate de 30 secunde pentru prima descarcare.
- fara timp de asteptare pentru urmatoarele descarcari.
- Reclame.
- Captcha (Indepartat).
- Fisierele inactive sunt sterse dupa 5 zile.

Limite pentru userii inregistrati:
- 200kbps viteza de descarcare.
- timp de asteptate de 15 secunde pentru prima descarcare.
- fara timp de asteptare pentru urmatoarele descarcari.
- Reclame.
- Captcha (Indepartat).
- Fisierele inactive sunt sterse dupa 45 zile.
- Spatiu de depozitare nelimitat.

Limite pentru userii premium:
- 20mbps viteza de descarcare.
- Fara timp de asteptare
- Fara reclame
- Fara Captcha
- Fisierele sunt stocate pentru totdeuna
- Spatiu de depozitare nelimitat.

In curand
- Manager de incarcare
- si multe altele


Asistenta

Daca aveti intrebari sau aveti nevoie de ajutor cu orice nu ezitati sa ne contactati prin una din urmatoarele metode:
Mail la: support@filezy.net

Puteti sa folositi si portalul de suport: support.filezy.net


pentru mai multe detalii vizitati filezy.net/affiliates.html

Spuneti-ne daca aveti intrebari sau sugestii pentru a face Filezy mai bun."
 
Membru
Înscris
1 Iun 2013
Mesaje
21
Dragi utilizatori,

Sunt administratorul siteului Filezy. Daca aveti intrebari nu ezitati sa ma contactati.

Salurati,
Ahoura
 
Veteran
Înscris
13 Mar 2013
Mesaje
648
Aici cum e la download, la fel se completeaza o oferta sau doar downloadezi free ca pe celalalte siteuri .
 
Membru
Înscris
1 Iun 2013
Mesaje
21
Optiune noua: Acum poti converti fisierele video in MP4 dupa ce le uploadezi

tcBpvP0.png
 
Veteran
Înscris
28 Noi 2011
Mesaje
904
tocmai am vorbit cu ahoura si mi-a spus ca , contorizarea se face acum de la 15 % fisier vizionat si nu de la 60 % cum era inainte .poate incercati si apoi sa imi spuneti si mie rezultatele ...la mine slab rau
 
Membru
Înscris
28 Mai 2013
Mesaje
2
Confirm, contorizarea atat la vizionare cat si la download se face de la minim 15% din fisier.

Eu sunt multumit de host, platit de doua ori in ultima luna si contorizarea merge bine.
 
Membru
Înscris
1 Iun 2013
Mesaje
21
am decis sa schimbam filezy in video sharing .toate fisierele care nu sunt video vor fi in continuare disponibile pt descarcare dar nu veti mai putea incarca altele.am schimbat si template pt a il face user friendly

pt detalii :http://filezy.net/n3-filezy-video-sharing.html
daca aveti intrebari nu ezitati sa ma intrebati
 
Veteran
Înscris
18 Aug 2013
Mesaje
661
fraza "vor fi in continuare disponibile pt descarcare dar nu veti mai putea incarca altele."
...inseamna ca cine isi mai face cont aici nu va mai putea uploada ceva? sau poate?
sunt nou si deocamdata imi fac o lista cu siteurile bune de PPU cu care sa incep.
multumesc
 
Veteran
Înscris
2 Apr 2010
Mesaje
678
liviustefan a spus:
fraza "vor fi in continuare disponibile pt descarcare dar nu veti mai putea incarca altele."
...inseamna ca cine isi mai face cont aici nu va mai putea uploada ceva? sau poate?
sunt nou si deocamdata imi fac o lista cu siteurile bune de PPU cu care sa incep.
multumesc
"am decis sa schimbam filezy in video sharing .toate fisierele care nu sunt video vor fi in continuare disponibile pt descarcare dar nu veti mai putea incarca altele" Adica toate fisierele de tip .rar sau .zip sau .pdf sau .doc nu poti sa mai uploadezi, o sa poti doar .avi sau .mp4 sau .mkv .In concluzie filezy sa transformat din file sharing in video sharing. Nu iti recomad acest site pentru ca adminul nu e serios, de exemplu la vidup care e tot a lui a pierdut baza de date cu castiguri userilor acu ceva timp si ca sa ii scoata banul de pe wj a dat 10$ la cateva persoane.
 
Sus