Seriale faine

Membru Banat
Veteran
Înscris
29 Apr 2011
Mesaje
2.145
As dori sa ma apuc sa ma uit la un serial. Am vazut pana acum lost , prison break, one tree hill, the o.c , gossip girl, astept si alte seriale la fel de interesante. As dori sa fie minim 3-4 sezoane din ele facute deja...astept parerile voastre., multumesc
 
Membru
Înscris
13 Apr 2013
Mesaje
68
White Collar, Suits, Breaking Bad, House, The Big Bang Theory, Two and a Half Men, Sopranos, Da Vinci's Demons (e doar un sezon de 8 episoade momentan, dar crede-ma ca merita), Dexter, The Mentalist (chiar daca prin sezoanele 2-3 mai are si momente in care e plictisitor, merita, pentru ca "te prinde" ) :D

Nu-mi mai vin acu in cap, dar cele de mai sus ti le recomand cu drag.
 
Donator
Team Spirit
Înscris
7 Iul 2011
Mesaje
243
breaking bad , human target astea le-am terminat recent si merita ;)
 
Veteran
Înscris
5 Mai 2011
Mesaje
1.046
Iti recomand urmatoarele seriale, toate sunt foarte bune:

Sherlock Holmes are 2 sezoane, 3 episoade fiecare (90 min/ep). Sezonul 3 apare la anul.

White Collar este foarte bun, are 4 sezoane, sezonul 5 apare in octombrie anul asta.

Da Vinci's Demons are doar 1 sezon 8 episoade, 2 la anul. Este foarte bun.

Arrow doar 1 sezon, sezonul 2 in octombrie anul asta.

Suits 2 sezoane, sezonul 3 incepe peste cateva zile.
 

CVL

Membru
Înscris
17 Iul 2013
Mesaje
2
Iti recomand sa urmaresti Continuum. Cauta doar pe net despre el si vei vedea ca chiar merita sa-l urmaresti iti garantez.
Momentan nu are decat 2 sezoane. Sezonul 1 de 10 episoade, si sezonul 2 momentan tot 10, dar acesta va avea ceva mai multe episoade decat primul sezon. Episodul 11 din sezonul 2 apare in 22.07.2012.
Urmareste-l ca nu vei regreta!
 
Sus