CEA MAI BUNA STRATEGIE

CEA MAI BUNA STRATEGIE

Mesajde Fabio » 25 Mai 2013, 14:01

Salut. In urmatoarele randuri o sa va prezint o strategie care mi se pare foarte buna pentru a face bani rapid si destul de sigur.

As vrea sa ne strangem min 4 persoane pentru a putea incepe strategie, sa punem fiecare cate 50-100 lei.

Strategie consta in parierea la tenis, pe optiunea "40-40 in game-ul urmator : DA" la care avem cote de la 3.00 in sus
Am urmarit multe meciuri, si aproape in toate se face un game la 40 la 3-4 gameuri jucate cel mult.
Daca stii sa iti alegi si meciurile potrivite pe care sa pariezi, ai profit garantat.

Sa va dau un exemplu. Sa zicem ca incepem cu o banca de 300-400 lei.

Aleg un meci foarte echilibrat, in special un meci unde jucatorii nu servesc prea bine.

punem 10 lei - pariu pierzator
punem 15 lei - pariu pierzator
punem 20 lei - pariu pierzator
punem 30 lei - pariu castigator

30 x 3.00 = 90 lei

10+15+20+30 = 75 / 90 - 75 = 15 lei profit

Strategia este foarte buna, mie mi se pare una dintre cele mai profitabile
Poti prinde si 2-3 gameuri consecutive la 40, sa iti iasa.

Banii mi-i trimiteti mie, si joc pe contul meu fiindca stiu ce meciuri sa aleg si cand sa pariez.
Astept raspunsuri iar dupa voi veni cu mai multe detalii.
Fabio(banat)
Incepator

Mulţumiri primite: 5
Mulţumiri date: 3

Reputaţie: -2
Sus

Re: CEA MAI BUNA STRATEGIE

Mesajde MrWhite » 25 Mai 2013, 14:13

Ar trebuii intai sa aplici strategia, sa dai aici dovezi ca functioneaza si dupa sa faci o echipa cu care sa "falimentati" casele de pariuri...Din exemplul tau daca nu ies primele 5 gameuri ai pierdut....sa nu imi zici acum ca e imposibil sa nu fie un 40-40 in 5 gameuri...Inainte sa te apuci de o strategie de genul asta trebuie sa ai totul foarte bine pus la punct (cum ar fii banca, progresia mizei etc..), pentru ca altfel totul e sortit esecului...

+ ca nu stiu cine va avea incredere sa iti trimita bani avand in vedere faptul ca esti inregistrat de o saptamana...
MrWhite(banat)
Veteran Donator

Mulţumiri primite: 30
Mulţumiri date: 0

Reputaţie: 7
Sus

Mesajde Fabio » 25 Mai 2013, 14:21

MrWhite scrie:Ar trebuii intai sa aplici strategia, sa dai aici dovezi ca functioneaza si dupa sa faci o echipa cu care sa "falimentati" casele de pariuri...Din exemplul tau daca nu ies primele 5 gameuri ai pierdut....sa nu imi zici acum ca e imposibil sa nu fie un 40-40 in 5 gameuri...Inainte sa te apuci de o strategie de genul asta trebuie sa ai totul foarte bine pus la punct ( cum ar fii banca, progresia mizei etc..) de inainte pentru ca altfel totul e sortit esecului...

Din exemplul meu, daca nu ies primele 5 gameuri nu am pierdut. Nu stiu ce calcul ai facut tu de ai dedus asta.
Intai am vrut sa vad daca sunt doritori, iar apoi am zis ca vin cu mai multe detalii.
Strategia am aplicat-o mai de mult, nu pe contul meu, pe contul unui prieten. si a fost profitabila.
N-am folosit-o niciodata deoarece nu imi place sa joc dupa strategii, si ca sa o joc singur ar fi trebuit sa am mult mai multi bani, dar vazand aici ca au mai fost astfel de proiecte pe acest site, am zis sa propun si eu o alternativa. Daca vrea cineva, bine, daca nu, nu.

E posibil sa nu fie 40-40 nici intr-un set intreg, insa sansele sunt foarte foarte mici. Cu cat ne vom strange mai multi, cu atat sansele ne cresc deoarece vom avea banca mai mare.
Eu de aia am zis ca sunt aici si am propus strategia, ca pe langa simpla strategie, mai iti trebuie si o viziune buna asupra meciurilor pe care sa le alegi.

*Acum m-am uitat de curiozitate la ce meciuri se joaca in acest moment si uite :

Imagine
Imagine

Uite, aici cota la 40-40 da era de @4.00 si din primele 4 gameuri , 2 au fost la 40-40
Iar in al doilea print, din 6 gameuri , 4 au fost la 40-40

Sansele acestei strategii sunt foarte mari.
Astept pareri si lume care este interesata.
Fabio(banat)
Incepator

Sus

Mesajde jeidy » 25 Mai 2013, 16:20

daca ar strange altcineva banii poate ar merita incercat
jeidy(offline)
Veteran

Mulţumiri primite: 16
Mulţumiri date: 16

Reputaţie: 7
Sus

Mesajde Flaviu19 » 25 Mai 2013, 16:30

Fabio scrie:punem 10 lei - pariu pierzator
punem 15 lei - pariu pierzator
punem 20 lei - pariu pierzator
punem 30 lei - pariu castigator

30 x 3.00 = 90 lei

10+15+20+30 = 75 / 90 - 75 = 15 lei profit

Strategia este foarte buna, mie mi se pare una dintre cele mai profitabile

Eu ti-as recomanda totusi martingale.
10 lei-pariu pierzator
20 lei-pariu pierzator
40 lei-pariu pierzator
80 lei-pariu castigator

80 x 3 = 240
240-150=90 profit.

Daca nu ai asa multi bani, incepe cu miza mai mica...gen 1 leu. E mult mai profitabil daca dublezi pariul, decat daca-l maresti doar cu 50-100% (ma refer strict la exemplul tau)
Flaviu19(offline)
Incepator

Mulţumiri date: 1

Reputaţie: 0
Sus

Mesajde top49 » 25 Mai 2013, 16:36

Metoda lui functioneaza, e testata de mine. Am jucat eu la 40-40 si am prins de multe ori cota 3. Trebuie doar pe cineva care se pricepe cat de cat la tennis si sa aiba timp sa urmareasca ceva meciuri....Merge e testata de mine, eu nu am pariat sume prea mari pe aceasta metoda, am facut doar 1-2 milioane atat!!
http://cusubstrat.blogspot.ro/ - Despre Cuvinte Cu Substrat
http://ponturi-analize.blogspot.ro/ - Ponturi Analize Pariuri Sportive
top49(offline)
Veteran

Mulţumiri primite: 20
Mulţumiri date: 16

Reputaţie: 8
Sus

Mesajde ovidius » 29 Mai 2013, 15:36

nu va amagiti copii. Anul trecut asa am crezut si eu ca am dat lovitura cu "strategia asta". Exact pe 40-40-DA jucam... Profitul e frumusel pana cand dai de un meci pe care vb aia "bagi mana in foc"...si sa vezi ca se fac 10-12 game-uri fara nici un 40-40 te zgarii :)) . La sfarsit am iesit pe pierdere. Mare grija. Dupa parerea mea mai sigura e strategia cu X a lui mr.albu :p .
ovidius(offline)
Avansat

Mulţumiri primite: 3

Reputaţie: 1
Sus

Mesajde Fabio » 29 Mai 2013, 16:01

Pai poate o fi mai sigura, pentru strategia aia insa iti trebuie o suma foarte mare ca sa simti un profit substantial, plus timp mai mult.
Metoda asta era pentru un castig rapid, strategie pentru castig rapid mai buna ca asta eu inca n-am intalnit, si nici un bankroll mare nu iti trebuie la aceasta strategie, 400-500 lei eu zic ca e ok.
Fabio(banat)
Incepator

Sus

Mesajde ovidius » 29 Mai 2013, 16:18

ai grija ca riscul e mai mare decat crezi. La fotbal, unele echipe chiar vor un egal cateodata, sau uneori se multumesc cu egalul de pe tabela iau dupa minutul 60-70 incepe pleasca, dar tenisul e altceva. E vorba si de psihologie si de indemanare. Jucatorul trage la fiecare game in parte. Eu doar te-am avertizat pt. ca am patit-o nu ca vreau sa va descurajez. Daca aveti profit dupa o luna, raman eu de prost. Sper sa raman :))
ovidius(offline)
Avansat

Mulţumiri primite: 3

Reputaţie: 1
Sus

Mesajde 07cpu » 29 Mai 2013, 16:22

Cred ca e mai buna strategia.. "Break pe serviciul adversarului". Cel putin la femei, nu cred ca este meci in care sa nu fie break pe serviciul adversarului.
“Da-i unui om un peste si il vei hrani o zi. Arata-i cum sa pescuiasca si il vei hrani pe tot restul vietii lui.”
07cpu(offline)
Veteran Donator

Mulţumiri primite: 19
Mulţumiri date: 6

Reputaţie: 21
Sus
Publicitate
Sus
Pentru a putea răspunde la acest subiect trebuie să te autentifici.

Înapoi la Discutii Generale

Utilizatori care navighează în această categorie: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori